הודעת מנכ”ל: משאלות שנה לקהילה

כשאנחנו עומדים לדרוך בשנת 2021 יש לנו המון תקוות ומוטיבציה לעתיד טוב יותר, אני רוצה לנצל את ההזדמנות לאחל לך ולמשפחתך שנה טובה. אהבתך, תמיכתך ומסירותך עזרו לנו לעלות לשורות העליונות בתחום החינוך וההכשרה של בלוקצ’יין.

שנת 2020 הייתה עבורנו יוצאת דופן למדי מבחינת המגיפה כמו גם ההזדמנויות המתפתחות מיוזמות טרנספורמציה דיגיטלית. 101 Blockchains הצליחו להשיג תוצאות מדהימות בשנת 2020 מבחינת תעודות, הגדלת בסיס הלומדים והרחבת תיק המוצרים. והכי חשוב, ביצענו ביצועים יוצאי דופן במתן ערך עבור הלומדים שלנו בכל החזיתות.

כשהגענו לסוף שנת 2020, הבה נשקף את המסע של 101 רשתות חסימות ואבני הדרך שהשגנו.

שנה של הופעה נהדרת עבור 101 רשתות חסימות


הצלחנו להשיג הכרה בזכות הצטיינותנו העקבית בחינוך ובלוקצ’יין מ- G2.com, Inc., אחת הפלטפורמות המובילות לבדיקת תוכנות ושירותים עסקיים. 101 Blockchains היה אחד השמות המובילים בקרב ‘ביצועים גבוהים’ בשני דוחות רשת, כלומר דוח רשת לספקי קורסים מקוונים ודוח רשת לפיתוח מיומנויות טכניות בדוחות G2 חורף 2021 ובדוחות G2 סתיו 2020. הצלחנו לזכות בשבעה תגמולים שונים בדוחות G2 Winter 2021 ושישה תגמולים בדוחות G2 סתיו 2020.

דיווחי G2 סתיו 2020 התמקדו בדירוגים הנוחים של 101 Blockchains במקרה של קלות ניהול, איכות התמיכה וקלות ההתקנה. היכולת שלנו לספק ערך ללומדים שלנו עם נוכחות שוק טריוויאלית יחסית היוותה גורם מובהק להכרה שלנו כ’מצטיינים ‘בדוחות G2 שונים..

G2 גם כיבד אותנו שוב כמועמד בעל ביצועים גבוהים בקרב ספקי קורסים מקוונים בדוחות G2 Winter 2021. אנו אסירי תודה ל- G2 כמו גם ללומדינו שהגישו את הביקורות שלהם ב- G2 על ההיצע שלנו. הצלחנו להפוך למופיעים גבוהים בחורף 2021 כמו גם באירופה לחורף 2021.

יתר על כן, קיבלנו את תעודת ההישגים הגבוהים ביותר בקרב עסקים קטנים לחורף 2021. החשוב מכל, 101 Blockchains הצליחו גם לקלוע את התג בגלל הקלות בביצוע עסקים לחורף 2021 בדוחות G2..

בדוחות ה- G2 היה עוד משהו מתחת לשרווליהם כדי לסמן לנו אבן דרך נוספת בשנת 2020. זכינו בתג ‘משתמשים אוהבים אותנו’ גם בדוחות G2 סתיו 2020 וגם ב- G2 Winter 2021 שהראו עד כמה הלומדים שלנו אוהבים את המוצרים שלנו ושירותים. התג ‘משתמשים אוהבים אותנו’ הוא ייצוג ייחודי להערכה של הלומדים שלנו. חדשות אלה אינן מסתמכות רק על מידע מכיוון שהוא משקף ישירות את תוצאות מאמצינו. רק לדעת על העובדה שלומדינו אוהבים אותנו זה מספיק כדי להכפיל את המאמצים שלנו בשנה הקרובה.

המספרים הגבוהים שלנו של הצלחה בשנת 2020

בזמן שאנחנו משקפים את האופן שבו עברה שנת 2020, אנחנו לא יכולים להתעלם מהמספרים המדברים בכמויות רבות על ההצלחה שלנו השנה. מספרים אלה הם אינדיקטורים עד כמה הלומדים שלנו אוהבים אותנו ורוצים לתקשר איתנו. כל עוד הלומדים האהובים שלנו מחפשים אמצעים חדשים וחדשניים לגישה לחינוך ולמחקר בלוקצ’יין, אנו נשתדל כמיטב יכולתנו לספק להם בדיוק את מה שהם רוצים וצריכים. הנה סיפור ההצלחה שלנו לשנת 2020 במספרים:

  • לאחר שהוקמה 101 Blockchains בשנת 2019, היו לנו יותר מ -11,000 אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הארגוני בכל רחבי העולם, סומכים על אמינותנו כספקית מחקר, השכלה ונתונים. כיום אנו ממשיכים להיות עדים לצמיחה משמעותית בבסיס הלומדים שלנו הנשענים עלינו להכשרת בלוקצ’יין.
  • בשנת 2020 היו לנו יותר מ- 7500 אנשי מקצוע שנרשמו לכנסים הווירטואליים שלנו. אנו מרוצים מאוד לקבל רמות יוצאות דופן כאלה, במיוחד בתקופות קשות כמו שהיו לנו השנה. 101 Blockchains ערכו כ -20 כנסים וירטואליים בשנת 2020 תוך התמקדות בולטת במגמות המתעוררות בענף הבלוקצ’יין ובקריירה של בלוקצ’יין..
  • גילינו נושאים חדשים לכנסים הווירטואליים שלנו בבלוקצ’יין והבטחנו את השתתפותם של מומחים מובילים בתעשייה בכנסים. במהלך השנה הצגנו גם 30 סמינרים אינטרנטיים שלומדים יכולים לגשת אליהם על פי צרכיהם וגמישותם.
  • ערכנו גם שתי כיתות אמן חיות בשנת 2020, ובכך התחלנו לפרק חדש לחלוטין עבורנו. 101 Blockchains זוכה גם לכבוד שיש לה מעל 1900 חברים חדשים בקבוצת לינקדאין שלה.
  • השנה, הקמנו גם את קהילת LinkedIn המצליחה שלנו והוספנו חברים חדשים לקהילת המדיה החברתית שלנו. הישגים אלה משקפים ישירות את הביצועים שלנו בפלטפורמות דיגיטליות שונות. התרגשנו לקבל את הידיעה על הגעה ליותר מ -20,000 עוקבים בדף הלינקדאין שלנו.

הרבה הרשמות להסמכות וקורסים של Blockchain

אם כבר מדברים על הרשמות, הצלחנו להשיג ביצועים מדהימים בכל הקשור לקורסי ההכשרה המקוונים וההסמכות שלנו. בשנת 2020 היו 101 Blockchains בסך הכל 8,500 סטודנטים חדשים באקדמיה. לכן, אנו יכולים לצפות להרבה יותר בשנה הקרובה, במיוחד עם הפונקציות הייחודיות שלנו.

נכון לעכשיו, אנו מציעים שלוש אישורי בלוקצ’יין יחד עם קורס ההדרכה וחומרי התמיכה הרלוונטיים. שלוש הסמכות הבלוקצ’יין שלנו – הסמכת CEBP, הסמכת CEBA והסמכת CBSE, הביאו בצורה יוצאת דופן בהנחיית קריירות הבלוקצ’יין של אנשי מקצוע רבים בתחום הבלוקצ’יין..

CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional) סומן כ- הסמכת Blockchain המבוקשת ביותר לשנת 2020 עם מספר ההרשמות הגבוה ביותר.

אנו מציגים עדכונים חדשים בתוכניות ההסמכה שיעזרו ללומדינו להשיג את היתרון הגדול ביותר במעקב אחר הזדמנויות קריירה בבלוקצ’יין. הלומדים החשובים שלנו זיכו גם 101 Blockchains על כך שהם מעודכנים בהתקדמות ובמגמות האחרונות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

הצלחנו לגבש את המוניטין שלנו בחינוך והכשרה של בלוקצ’יין באמצעות קורסי ההדרכה שלנו. למרות שההסמכות שלנו הן כלי נהדר להקמת קריירה בבלוקצ’יין, קורסי ההכשרה שלנו מציעים תמיכה ניכרת בהתמחות בבלוקצ’יין. 101 Blockchains הקדימו לאחרונה קורסים חדשים בשנת 2020, כגון קורס מבוא ל- DeFi וכיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Blockchain. אבל אל דאגה, עוד הרבה קורסים מרגשים עדיין בהכנה!

עם הקורסים החדשים הצלחנו לרשום מספרים מבטיחים בשנת 2020 להרשמות לאקדמיה שלנו. משתמשים שיבחו את יכולותינו לספק תמיכה מותאמת אישית ומקיפה בלימוד אודות מושגים ונושאי בלוקצ’יין. לכן, אנו יכולים לצפות לקראת השנה החדשה עם תקוות גדולות לעדן את איכות המשאבים שלנו.

התאחדות עם מומחים ידועים בתעשייה מארגונים מובילים

שנת 2020 לא הייתה כולה על הביקוש העולה לקבל אישורי הבלוקצ’יין או קורסי ההכשרה שלנו. יתר על כן, זה לא היה הכל על תיק המוצרים הגדל שלנו או על הקהילה החברתית המתרחבת של 101 רשתות חסימות. היו לנו גם הרבה אירועים מקוונים גדולים ששיפרו את שנת 2020 שלנו מבחינה עסקית אפילו יותר. ביצענו יוזמות מחקר שוק מעמיקות, סמינרים מקוונים, שיחות וראיונות עם עוסקים רבים בבלוקצ’יין בארגונים.

פעילויות אלה גרמו לנו לחדד את בסיס הידע הקיים שלנו בנושא בלוקצ’יין. השתתפותנו בפעילויות כאלה תפסה תאוצה נוספת בעקבות מעורבותם של אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הארגוני מארגונים מובילים. היו לנו אנשי מקצוע מבלוקצ’יין מהארגונים הבולטים המשתתפים בפעילויות שונות עד שנת 2020.

היה לנו גם הכבוד להשתתף בפעילויות ייחודיות הכוללות טכנולוגיית בלוקצ’יין עם אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הארגוני מארגונים אחרים. לכן, בשנת 2021 אנו יכולים להופיע כפלטפורמה ייעודית לסיוע לחובבי הבלוקצ’יין באינטראקציה עם מומחים מובילים בתעשייה. כשאנחנו נכנסים לשנה נוספת, אנו מקווים להמשיך ולגשר על הפער בין מומחים בתעשייה לבין לומד משותף.

אנו שואפים להפוך את מושגי הבלוקצ’יין לנגישים ומובנים לכל הלומדים שלנו. האמון של ארגונים ב 101 Blockchains הוכפל השנה עם יוזמות רבות המכוונות לשינוי דיגיטלי. חברות מסוגלות לחזות במומחיות המתמחה ש 101 Blockchains מביאה לשולחן לקידום חינוך לבלוקצ’יין. אנו מחפשים כל הזמן הזדמנויות חדשות לעזור ללומדים שלנו והמלצות מומחים בתעשייה תומכות בנו באופן הולם.

איך ייראה 2021 עבור 101 רשתות חסימות?

אז, מכל הנתונים שהוזכרו לעיל, תוכלו להבחין בהישגים הרבים של 101 Blockchains בשנת 2020. כעת אנו רוצים לבחון בקצרה את היתרונות והאתגרים הפוטנציאליים של 101 Blockchains בשנת 2021. בשנה החדשה, 101 Blockchains צריך להביא לשינוי קיצוני בתיק המוצרים שלה. אז אנחנו עובדים על קורסים רבים ואימונים חדשים להכשרת בלוקצ’יין. מכיוון שהנוף לקריירות הבלוקצ’יין ממשיך להתפתח באופן יסודי, עלינו להגביר את הקצב במתן חומרי הדרכה נדרשים.

יתר על כן, עלינו גם להתעדכן בשינויים החדשים במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין, כדי לעדכן את המשאבים שלנו. מבחינת קורסים מקוונים ואישורי בלוקצ’יין, אנו רוצים להגביר את ההתמקדות שלנו בכיוון לתפקידי בלוקצ’יין מקצועיים. בהמשך, אנו מתכננים גם להציג רשומות חדשות רבות בקרב התורמים לסמינרים המקוונים ולכנסים הווירטואליים שלנו.

אנו שואפים לספק פלטפורמה מקוונת גמישה ומקיפה לכל חובבי הבלוקצ’יין ולעזור להם להשיג תובנות מומחים. במקביל, אנו גם מתכוונים לספק הודעות טובות יותר עבור הלומדים והמשתמשים שלנו. זה יבטיח שהם לא יפספסו שום הודעה חדשה של 101 Blockchains. מאז יום 1, אהבת הלומדים שלנו החזיקה אותנו לצוף ורכיבה קדימה במלוא המצערת.

בשנת 2021 אנו מתכוונים לשמור על האהבה שהפגנת לנו ולהשיב לך אותה בהתלהבות ניכרת. אנו מתכננים גם להשיק את תוכניות החברות הפרימיום המשתלמות עבור קהילת 101 Blockchains, שם לחברי הקהילה שלנו תהיה גישה לכל הקורסים וההסמכות שלנו ותכונות רבות ייחודיות נוספות..

תודה לכולכם, צוות 101 Blockchains מאחל לכם שנה טובה מאוד!

הצוות שלנו ב- 101 Blockchains עבד קשה מאוד על מנת לייצר את המוצרים הטובים ביותר ולעזור לקהילה שלנו להיות הכי טובה שהם יכולים. ללא הצוות שלנו, אנחנו רק עוד אתר באינטרנט עם מידע על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. מומחי התעשייה שלנו, יוצרי הקורסים ואנשי התמיכה מילאו תפקיד מכריע בניהול המערכת האקולוגית הלומדת שלנו.

אני אישית רוצה להודות לכל השותפים שלנו, חברי הצוות, הלומדים ובעלי העניין על ששימשו כנקודות החוזק שלנו. הבה נקווה לכמה הישגים ונפלאות מדהימים בשנת 2021. אני מאחל לך, למשפחתך ולאהובך המון אושר ובריאות בשנה החדשה.

הידד לשנה טובה מאוד 2021, ותודה לכולכם על שנת 2020 יצרנית!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me