3 סיבות מדוע כדאי לקנות לפחות ביטקוין 1

אם היית בצד, אל תדאגי .. אתה לא היחיד.

למעשה, אתם כבר מקדימים את החבילה רק בקריאת מאמר זה וקיבלתם את ההחלטה החכמה להתעלם מהתקשורת המרכזית המפיצה פחד ואי ודאות בשוק הקריפטו..

להלן 3 סיבות מדוע כדאי לרכוש ביטקוין אחד לפחות ולהיות 1% מאוכלוסיית העולם המחזיקה בנכס המהפכני הזה.

1. פקטור ה’חסר ‘של הביטקוין

כדי שמשהו יהיה בעל ערך, הוא צריך להיות מועט, מה שאומר שיש לו היצע סופי. מתכות יקרות, עתיקות, מטבעות מטבעות וכרטיסי בייסבול הם בעלי ערך מכיוון שהם מועטים. לעומת זאת, אובייקטים דיגיטליים, כגון תמונות, סרטים ומוזיקה אינם נדירים כלל. יש חריג לכך.

במקרה של ביטקוין, יש לו מכסה מוגדרת של 21 מיליון.


כ -17 מיליון ביטקוינים נכרו בעשרה השנים האחרונות מאז קיומו. השגת מכסה של 21 מיליון לא תתרחש בסביבות שנת 2140. זה לא אומר שיש לך 121 שנים לקנות ביטקוין.

מחסור בביטקוין

בואו נצלול קצת יותר לעומק.

סאטושי נקאמוטו, היוצר המסתורי של ביטקוין, תכנן אותו כך שמספר הביטקוין שנכרה לאורך זמן פוחת ככל שהקושי בכרייה גדל. עבור 210,000 הבלוקים הראשונים שנכרתו, כורים זכו ב- 50 ביטקוין שנוצרו לאחרונה לכל בלוק. בשנת 2012, מספר זה חצוי ל -25 ביטקוינים מתוגמלים לחסימה, וחוזר שוב ל -12.5 ביטקוין בשנת 2016.

‘החציון’ הבא יתרחש באמצע 2020. אז מה זה אומר? כל חציבה מייצרת מחסור מוגבר ככל שמספר הביטקוין שניתן לכרות פוחת.

מחסור הוא עיקרון חשוב בכל הנוגע לערך ולהשקעה. כשהמחצית הבאה תתקרב במהירות, הביקוש לביטקוין יגדל.

אך מה מבדיל ביטקוין מנכסים אחרים עם ‘גורם המחסור’ כמו מתכות יקרות? שירות זה כמערכת תשלומים שאנו יכולים לצפות לאימוץ נרחב שתראה ביקוש גבוה יותר (וערך) למטבע שאינו פיאט..

2. עלייה באימוץ הביטקוין

האימוץ העולמי של מחלקת נכסים חדשה זו נמצא בעלייה למרות תיקון המחירים האחרון. לביטקוין שיעור האימוץ הגבוה ביותר בהשוואה לשאר המטבעות הקריפטוגרפיים, ומספק אמון ואמינות.

שיעור האימוץ לביטקוין גדל בקצב מרשים. בשנת 2013 היו 1,789 סוחרים שקיבלו ביטקוין ואז בדצמבר 2018 היו 14,346 אתרים שקיבלו ביטקוין ברחבי העולם. מדובר בעלייה של 700% – דבר המצביע על כך שהאימוץ גדל ללא הרף וימשיך לעשות זאת לאורך כל השנים.

יותר ויותר אנשים רוצים להשתמש במטבעות דיגיטליים ברכישות היומיומיות שלהם. זה יהפוך לקל יותר ככל שאלפי ארגונים גלובליים מתחילים להקצות משאבים למחקר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לבחון כיצד זה יכול להשפיע באופן חיובי על העסקים המצליחים שלהם..

חלק מהחברות הפופולריות ביותר בעולם מקבלות כעת תשלומי ביטקוין כמו ויקיפדיה, מיקרוסופט ואקספדיה.

לקרוא: 18 חברות גדולות שמקבלות ביטקוין כתשלום

ואז יש פייסבוק. ענקית שירותי הרשתות החברתיות המקוונות ורשתות חברתיות חשף פרטים אודות שם קוד הכניסה החדש מאזניים. זה עשוי להפתיע בהתחשב בכך שפייסבוק אסרה על כל המודעות הקשורות לקריפטו לפני קצת יותר משנה .. מעניין מדוע?

אימוץ המיינסטרים על ידי החברות הגדולות הללו מהווה איתות לכך שבלוקצ’יין עומד להפוך למסיבי. בדומה לבום הדוט קום, ההשפעה על חיי היום יום שלנו תהיה משמעותית.

זה יאשר את הדעה המגמתית לפיה ביטקוין (ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים) הם חלק בלתי נפרד מעסק עולמי עתידי. להחזיק ביטקוין עכשיו לפני האימוץ ההמוני, זו החלטה חכמה.

לְבַקֵר מפת מטבעות לצפייה במפת חום של חנויות או כספומטים בקרבתך מקבלים ביטקוין ברחבי העולם.

מפת מטבעות

3. כסף גדול עוד לבוא

על פי בלומברג, קבוצות מוסדיות גדולות נכנסו למרוץ הקריפטו. זה היה דיווח שקונים גדולים כמו קרנות גידור רכשו באופן עקבי מטבעות דיגיטליים בשווי של 100,000,000 דולר באמצעות עסקאות פרטיות.

“המתן עד שמשקיעים מוסדיים יאמצו את הקריפטו” הוא כבר זמן רב הצעקה של חובבי המטבע הדיגיטלי, אולם זה יהיה מאוחר מדי עבור רוב המשקיעים..

לדוגמה, גולדמן זאקס הפך לבנק ההשקעות הראשון שמציע מוצר סחר בביטקוין ללקוחותיו. אז סביר מאוד שנטייה זו תהפוך לטרנד אמיתי בשנת 2019.

קריפטו בוול סטריט

שנה שעברה, נֶאֱמָנוּת, נאסד”ק והבורסה הבינקונטיננטלית (ICE) הודיעו על תוכניות להשקיע בהנפקות מסחר מטבעות קריפטוגרפיים למשקיעים מוסדיים בשנת 2019. פידליטי היא אחת ממנהלות הנכסים הגדולות בעולם עם קרנות של כ -2.6 מיליון דולר. תשיק מוצרי קריפטו.

באופן המשמעותי ביותר, המיזם החדש של ICE “Bakkt” צפוי להכניס חברות וול סטריט נוספות למסחר בביטקוין. פלטפורמת המסחר המווסתת של נכסים מוסדרים תושק עם נגזרות ביטקוין ושירות אחזקת מטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, מתכננת להוציא שירותי תשלום סוחר בעתיד הלא רחוק.

בקט הגיע גם לעסקת הון סטארבקס מה שיאפשר להשתמש בביטקוין לרכישת משקאות בחנויות שלהם.

בהמשך להכנסת התקנות הכספיות, שערי ההצפה ייפתחו. כסף יזרום משוק טריליון דולר לביטקוין שיעלה את ערכו לרשום שיאי כל הזמנים.

מסקנה: אל תפספסו את רכישת הביטקוין

אני מקווה שיש לך עכשיו סיבה טובה יותר לקנות ביטקוין אחד לפחות. אם אינך כאן יש עוד כמה סיבות לקנות BTC:

  • הטכנולוגיה מהפכנית (מובנת מאליה)
  • יש היצע מוגבל והמחירים עלו בשנת 2019
  • חברות גדולות ממשיכות בפיתוח מערכות תשלומי Crypo
  • מרחב הבלוקצ’יין עדיין צעיר (כלומר מינקות לפני שנת 1999)

אם אינך בטוח היכן וכיצד לרכוש ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, ריכזנו מדריך קל לקריאה בבורסות הצפנה הטובות ביותר בעולם.

קריאות מוצעות נוספות:

  • 3 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין
  • בורסות המסחר הטובות ביותר למינוף קריפטו בהשוואה
  • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
  • סקירת OKEx: הערכה אם היא בטוחה & אָמִין?
  • ארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון הביטקוין שלך

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me