סקירת לולי: אפליקציית תגמולים להרוויח ביטקוין בחינם

לולי היא אפליקציה חדשה ומלהיבה שמביאה טוויסט חדש לתעשיית נאמנות הלקוחות המאפשרת לקונים יומיומיים להרוויח עד 30% בחזרה בביטקוין. זו חוויה לגיטימית, בטוחה, פשוטה ומהנה עבור כולם להרוויח ביטקוין בחינם על ידי קניות אצל הקמעונאי המועדף עליך.

הורידו את אפליקציית לולי

זה עובד על ידי תגמול לקוחות עם ביטקוין פשוט על ידי רכישה מחנויות וקמעונאים נתמכים. אז אתה לא צריך לרכוש ביטקוין באמצעות חילופי פיאט לקריפטו מסורתיים. אפליקציית Lolli נתמכת על ידי כמה קמעונאים ידועים ופופולאריים שמחזירים אחוז מהפריטים שנרכשו בחזרה בביטקוין (BTC)..

סקירה זו תכסה את כל מה שאתה צריך לדעת על לולי וכיצד תוכל להרוויח ביטקוין באמצעות אפליקציות cashback על ידי ביצוע מה שאתה אוהב, קניות באינטרנט.

סקירת אפליקציית לולי: כיצד להרוויח ביטקוין

לולי היא תוכנית תגמול נאמנות המעודדת לקוחות להמשיך ולקנות על ידי הצעת תמריץ אטרקטיבי כמו ביטקוין. תוכניות תמלוגים היו מגמה בעלייה והיא ניכרת במספר כרטיסי הנאמנות שאנו נושאים בארנקים או בתיקים..


תוכניות נאמנות נכנסו כעת לתחום הקריפטו, שם ניתן לתגמל לקוחות נאמנים בביטקוין. אפשר אפילו להרוויח ריבית בתיק ההצפנה שלך באמצעות פלטפורמות כמו BlockFi.

תאר לעצמך שאתה מקבל תשלום כדי לקנות באינטרנט. יתרה מכך, מה אם אתה יכול לקבל תשלום בביטקוין על קניות באינטרנט כפי שאתה עושה בדרך כלל? זה מה שלולי, יישום תגמולי ביטקוין המאפשר לאנשים להרוויח ולהחזיק בביטקוין כאשר הם קונים באינטרנט.

קניות לולי

איך לולי עובדת?

לולי עובדת כשאתה קונה באחד מאתרי השותפים, לולי מקבל אחוז מכל אחד מהם, בערך כמו עמלה להובלת תנועה ומכירות לסוחר.

חלק מהעמלה שמרוויחה לולי מחולק ללקוח, משולם בביטקוין ושולח ישירות לארנק הלולי שלך אשר לאחר מכן ניתן להעבירו לארנק חומרה לשמירה על בטיחותו..

התגמול (%) של הביטקוין נקבע על ידי הסוחרים המשתתפים, ולא לולי.

תוכניות תגמול נאמנות כמו לולי קיימות שנים רבות. זהו מודל שיווקי מצליח מאוד שמעודד את הקונים להמשיך ולעשות את מה שהם אוהבים אצל הקמעונאי המועדף עליהם.

מייסדי לולי לקחו את זה צעד קדימה כדי להראות את כוחו של ביטקוין כמטבע אלטרנטיבי גלובלי וכמאגר ערך אוניברסלי ורוצים לחלוק אותו עם העולם..

לולי איך זה עובד

זה מושלם עבור הקונים להסתבך עם ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים שאינם עדיין הבעלים של הנכס.

זהו זכייה עבור הצרכן שמרוויח הנחה על ידי קבלת ביטקוין בחינם תוך השגת יעדיו של לולי גם לחנך וגם לתגמל אנשים בכוחו של ביטקוין באמצעות קניות מקוונות..

מדוע כדאי להשתמש באפליקציית Lolli?

זוהי דרך מהנה וקלה להרוויח ביטקוין פסיבי באמצעות לולי בזמן הקניות באינטרנט. זה יקדם ויעודד אימוץ המוני של הדיגיטל לשימוש פוטנציאלי כחלופה טובה יותר למערכת הפיננסית הנוכחית.

מייסדי לולי מעריכים שלא לכל האנשים יש את היכולת לרכוש ביטקוין באמצעות חילופי פיאט לקריפטו מסורתיים..

כדי לפתור מכשול זה, לולי פותחה כדי להקל על הרווחה, הבעלות והשיתוף של ביטקוין עם כמה שיותר אנשים. אין צורך להירשם לבורסה ולספק מסמכי אימות שעשויים להישמע מרתיעים למתחילים.

כיצד אוכל להשיג את אפליקציית לולי?

הדרך הקלה ביותר להשיג את אפליקציית Lolli היא להוריד את סיומת הדפדפן Lolli הזמינה עבור Chrome ו- Firefox. פשוט פעל לפי ההוראות הבאות:

 • היכנס לאתר לולי או לחץ על הכפתור למעלה
 • לחץ על ‘קבל לולי ל- Chrome’
 • הורד והתקן את הסיומת Lolli

כרום לולי

לאחר התקנת התוסף Lolli Chrome, הוא יתריע באופן אוטומטי כאשר אתה מבקר באתר שותף ומתאר את הפוטנציאל החוזר לביטקוין שתהיה זכאי לקבל.

כיצד להשתמש באפליקציית Lolli?

כדי להתחיל לעבוד עם אפליקציית Lollo, בצע את הצעדים הבאים:

 • הורד את סיומת הדפדפן Lolli
 • בקר באחת מחנויות השותפים דרך האתר או תוסף הדפדפן
 • הפעל התראות לולי כשאתה מבקר בחנות מקוונת נתמכת

אפליקציית לולי

לאחר שהופעל את לולי, תוכלו לקנות כמו שהייתם עושים בדרך כלל. כל עוד ההזמנה זכאית, לולי תעקוב אחר הרכישה ותשלח ביטקוין לארנק הלולי שלך ברגע ששולם את לולי על ידי הסוחר, בדרך כלל לאחר שתקופת החזר הסוחרים תמה..

הארנק Lolli מאפשר לך למשוך ביטקוין שנצבר לחשבון בנק או ארנק חומרה ברגע שהיתרה שלך מגיעה למינימום של 15 $.

היכן לקנות באמצעות לולי?

לולי שותפה עם למעלה מ -500 מותגים מובילים המאפשרים לך להרוויח בחזרה עד 30% מתגמולי הביטקוין. שותפות זו עם לולי כוללת כמה מהקמעונאים הגדולים בעולם התומכים בביטקוין כמו:

 • וולמארט: עד 3.5% בחזרה בביטקוין
 • מייסי: עד 5% בחזרה בביטקוין
 • Booking.com: עד 3.5% בחזרה בביטקוין
 • נייקי: עד 3% בחזרה בביטקוין
 • אדידס: עד 7% בחזרה בביטקוין
 • ספורה: עד 4.5% בחזרה בביטקוין
 • ורבים אחרים!

הדבר המרגש הוא שלולי מוסיפה ברציפות שותפים קמעונאיים חדשים כמעט כל יום. קמעונאים יכולים ליצור קשר עם לולי כדי להיות שותף שיעזור להפיץ תמיכה בביטקוין ובמרחב הטכנולוגיה הכללי של קריפטוגרפים.

מותגי לולי

שאלות נפוצות

האם לולי בטוחה ומאובטחת?

כן, נראה כי לולי מתייחסת לאבטחה ברצינות רבה על ידי שימוש בתוכנות חדישות ובאבטחת רשת כדי להבטיח שיתרות הלקוחות בטוחות בארנק לולי..

האם מידע העובדים שלי בטוח עם לולי?

לולי אינה עוקבת אחר האתרים שמשתמשים מבקרים בהם ואינה מוכרת נתונים או מידע הניתנים לזיהוי אישי לצדדים שלישיים כלשהם.

אילו דפדפנים נתמכים על ידי לולי?

Lolli נתמך כרגע ב- Chrome וב- Firefox. הצוות שמאחורי לולי מחפש לתמוך באמיצים בעתיד וכרגע הוא דפדפן שאינו נתמך. Safari היה בעבר דפדפן נתמך, אך עקב שינויים אחרונים בסופו של אפל, הוא כבר לא מתעדכן.

האם לולי יש תוכנית שותפים או הפניות?

כן, לולי יש תוכנית הפניות המאפשרת לך להרוויח ביטקוין על ידי שיתוף קישור ההפניה שלך. כל צד זכאי לקבל ביטקוין בשווי 10 דולר כאשר הקונה המופנה רוכש פריט אצל קמעונאי נתמך באמצעות לולי. כל שעליך לעשות הוא להפיץ את האהבה להרוויח ביטקוין בחינם.

האם לולי יש אפליקציה לנייד?

לא, לולי אין אפליקציה לנייד. ישנן תוכניות להשקת אפליקציה לנייד בעתיד הקרוב. בינתיים, הקונים צריכים להשתמש בגרסת שולחן העבודה לקבלת החוויה הטובה ביותר.

מסקנה: לולי היא דרך נהדרת להרוויח BTC בחינם

לסיום סקירת Lolli שלנו, מדובר באפליקציית נאמנות קריפטוגרפית חדשנית ולגיטימית המאפשרת למשתמשים להרוויח עד 30% בביטקוין (BTC). זה סימן לאימוץ ההולך וגדל של מטבעות קריפטוגרפיים שממריא לנגד עינינו.

הורד לולי

אנו צופים שמספר הולך וגדל של משתמשים ינהרו אל לולי כדי לשים את ידם על ביטקוין נוסף בצורה מהנה, קלה ופשוטה על ידי קניות אצל הקמעונאים המועדפים עליהם. לולי עושה את זה כדי לחלוק את הביטקוין עם העולם.

כמה מאמרים נוספים שקשורים לקרוא:

 • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל
 • סקירת אינסטארס: האם זה לגיטימי? כיצד להרוויח קריפטו בחינם (2020)
 • ארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון הביטקוין שלך
 • מי מקבל ביטקוין בשנת 2019 – רשימת MASSIVE (24 חברות גדולות)
 • סקירת OKEx: הערכה אם היא בטוחה & אָמִין?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me