10 חשבון הדגמת הביטקוין הטוב ביותר לתרגול מסחר

בעוד שהרוב המכריע לעולם לא יהיה קריפטו מסחרי רווחי, כדי לברר אם יש לך מה שנדרש הוא להשתמש בחשבון הדגמה של ביטקוין ו- זive it a go! אם אתה יכול להכפיל מסחר בנייר קריפטו או הדגמת הדגמה פי כמה, אז אולי יש לך את הכישורים ואת הלך הרוח הנכון כדי להגדיל חשבון קטן להון. רק זכור להשתמש בארנק חומרה קריפטו בעת שימוש בכספים אמיתיים.

הבחירה שלנו

פלטפורמת ההדגמה הטובה ביותר עבור

מסחר חברתי

etoroetoro בקר באתר

הצהרת אחריות: ההון שלך בסיכון


פלטפורמת ההדגמה הטובה ביותר עבור

קלות שימוש

פלוס 500פלוס 500 בקר באתר

הצהרת אחריות: ההון שלך בסיכון

פלטפורמת ההדגמה הטובה ביותר עבור

תרשימים

StormGainתצוגת מסחר בקר באתר

חשבון הדגמה של ביטקוין

חשבונות ההדגמה הפופולריים ביותר ב- Cryptocurrency לביצוע מסחר הם:

אתרי מסחר בהדגמה בביטקוין: השוואה

מדריך השוואה זה מספק סקירה כללית של אתרי חשבון הדגמה הטובים ביותר – – לסחור בנכסי ביטקוין וקריפטוגרפים מבלי לאבד כסף.

חשבון הדגמה במטבעות קריפטוגרפיים: ביקורות

סקרנו והערכנו כל אתר למסחר הדגמה בביטקוין ומבוסס על הצפנה על גורמים חשובים כגון ידידותיות למתחילים, קלות שימוש, מספר זוגות הצפנה וכלי מסחר זמינים.

1. eToro

eToro היא תיווך פיננסי עולמי המספק פלטפורמה למסחר פיננסי ולהשקעות הכוללת מגוון שווקים כמו Crypto, תעודות סל, מניות, מדדים, סחורות ומט”ח. התיווך הפך ידוע בזכות פלטפורמת המסחר החברתית שלה המאפשרת למשקיעים לעשות זאת עקוב אחר הסוחרים המצליחים ביותר והעתק את עמדותיהם.

בקר ב- eToro

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. השקעת Cryptoasset אינה מוסדרת ברוב מדינות האיחוד האירופי ובבריטניה. אין הגנה על הצרכן.

משתמשים חדשים ב- eToro יכולים לפתוח חשבון אימון של 100,000 דולר בחינם כדי להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ונכסים אחרים. כאן סוחרים יכולים לבחור מבין 16 מטבעות דיגיטליים כדי לנתח את טבלת המחירים, להוסיף אינדיקטורים, לשרטט קווים ודפוסים ולבצע הזמנות קנייה ומכירה בכדי להיכנס למיקום. המשמעות של שימוש בחשבון מסחר בהדגמה היא סוחרים לא צריך לדאוג להפסיד כסף.

etoroetoro

אחת התכונות הטובות ביותר ב- eToro היא עדכון חדשות חברתי המאפשר לסוחרים מכל רחבי העולם לפרסם את רעיונות המסחר שלהם, ניתוח תרשימים וסנטימנטים על כיוון השוק עבור ביטקוין ועוד 15 מטבעות קריפטו. ניתן להשתמש בקהילה זו למתחילים כדי להבין כיצד לסחור ממשתמשים אחרים בפלטפורמה ולמצוא הגדרות סחר פוטנציאליות.

חשוב לציין שלכל סוחר ב- eToro תהיה אסטרטגיה שונה. עם זאת, היתרון של מסחר חברתי מאפשר למשתמשים להיחשף לשיטות שונות למסחר בקריפטו. מקום טוב להתחיל בו הוא עקוב אחר “המשקיעים הפופולריים” ושכפל את המסחר שלהם באמצעות חשבון הדגמה ללמוד את סגנון המסחר שלהם, להעריך את ביצועיהם ולראות איך רווחים בפועל יכולים להיראות באמצעות כסף אמיתי.

סחר חברתי etoroסחר חברתי etoro

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

eToro אפליקציית מסחר ניידת תומכת בחשבון המסחר בהדגמה המאפשר למשתמשים לעקוב אחר עמדותיהם, לבצע הזמנות ולצפות בשוק. אפליקציית eToro מגיבה מאוד ואף יכולה לעקוב אחר העדכונים החברתיים המסחריים במכשיר הסלולרי שלך כדי להתעדכן בפעילות הסוחרים המובילים בפלטפורמה..

בקר ב- eToro כדי לתרגל מסחר בביטקוין ובקריפטו.

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. השקעת נכסי קריפטו אינה מוסדרת ברוב מדינות האיחוד האירופי ובבריטניה. אין הגנה על הצרכן.

2. פלוס 500

Plus500 הוא א ספקית CFD מובילה המאפשרת לבסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסים הפופולריים ביותר בעולם כגון מניות, מדדים, מט”ח, תעודות סל, אופציות, מדדים ומטבעות קריפטיים עם מינוף של עד פי 30. פלטפורמת חשבון ההדגמה של CFD היא דרך פופולרית ללמוד כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

בקר ב- Plus500

הצהרת אחריות: ההון שלך בסיכון.

משתמשים יכולים להשתתף בהדגמה המסחרת בנכסים פיננסיים מסורתיים וב- CFD של מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano ו- Tron במקום אחד..

סחר בביטקוין עם plus500 (1)סחר בביטקוין עם plus500 (1)

לוח המחוונים מפרט כל צמד קריפטו שניתן לבחור בחשבון המסחר בהדגמה או באמצעות כספים אמיתיים. זה מהיר לסנן דרך כל זוג מסחר כדי למצוא תרשים לניתוח והזמנות. סוחרים חדשים ימצאו את ממשק המשתמש ב- Plus500 פשוט וקל לשימוש.

אין הסחות דעת כגון תפריטים קופצים, אפשרויות וספרי הזמנות מהבהבים. ה מסך התרשימים הוא אינטואיטיבי, נקי ומגיב הכולל כלים בסיסיים לשרטוט קווי מגמה, דפוסי תרשים, שינוי מרווחי פרק זמן ועוד ועוד.

plus500 CFD בביטקויןplus500 CFD בביטקוין

חלון הזנת ההזמנה מספק סיכום המסחר שימושי למתחילים המשתמשים בחשבון ההדגמה. כאן סוחרים יכולים לבדוק במהירות את חיובי הפריסה, למנף את הסכום, לקבוע התראות ולהיכנס למצב קנייה / מכירה.

בסך הכל, משקיעים שרוצים להתחיל במסחר בביטקוין באמצעות חשבון הדגמה ימצאו את Plus500 בחירה מצוינת בזכות הפלטפורמה הידידותית למתחילים שלה, האידיאלית עבור סוחרים בכל רמות המיומנות..

3. TradingView

TradingView הוא אתר תרשימים ורשתות חברתיות מבוסס ענן הפופולרי ביותר בעולם המסחר וההשקעות. שימש במקור לסריקת מניות ותרשימים, Tradingview נחשב ל "רולס רויס" של תוכנת תרשימים, כלים וניתוחים טכניים לשווקים מסורתיים ושוקרי מטבעות.

בקר ב- TradingView

TradingView אינו בורסה להפקדת כספים ולהתחיל לסחור בכסף אמיתי. לכן, יהיה עליכם למצוא פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כדי לסחור בכספים בפועל. עם זאת, TradingView מציע חשבון הדגמה מלא המשתמש במערכת התרשימים המתקדמת שלה. זה קצת מסובך לאפשר וזה מתאים למשקיעים מנוסים המכירים את הפלטפורמה.

ממשק משתמש למסחרממשק משתמש למסחר

משתמשים יכולים להפעיל חשבון הדגמה ב- TradingView כדי לדמות מסחר, אסטרטגיות לבדיקה חוזרת ורעיונות מהרשת החברתית. כדי להתחיל, סוחרים יצטרכו ליצור חשבון עם TradingView כדי לגשת לתכונת המסחר בהדגמה ולהתחבר לחשבון מסחר בנייר.

לאחר הפעלת מצב ההדגמה, יופיע חלון הזמנה בכניסה למסחר קנייה או מכירה. TradingView כולל סוגי הזמנות שונים כגון שוק, הגבלה ועצירה. תכונה נהדרת נוספת היא היכולת קבע צו לקחת רווח והפסד הפסד שניתן להתאים בטבלת המחירים החיים. ניתן לעקוב אחר עמדות פעילות והזמנות ממתינות בתחתית התרשימים.

TradingView מספק גישה למאות זוגות קריפטו על ידי איסוף נתונים ממרכזיות הצפנה כגון Binance, Bittrex, Coinbase, Bitfinex, Bybit, FTX, Biki ורבים אחרים. ניתן לשרטט את הנתונים שנאספו מכל מרכזיה בנפרד בהתבסס על ספרי ההזמנות שלהם.

תכונות נהדרות אחרות של שימוש בחשבון ההדגמה ב- TradingView כוללות:

 • חנות חד פעמית לרישום מאות זוגות מסחר וסחר בהדגמה
 • בודק אסטרטגיה לדמות אסטרטגיות מסחר ומדידת תוצאות (מתקדם)
 • צפו במחירים ממרכזיות מרובות עם נתוני שוק אמיתי
 • סחר בהדגמה בשווקים מסורתיים ובקריפטו
 • הגדר התראות מחיר, אינדיקטורים נוספים לתרשים, פרופיל נפח וכו ‘.

4. StormGain

StormGain היא פלטפורמת מסחר והשקעות מטבעות קריפטוגרפיים חדשה ומתקדמת המציעה 17 שווקי עתיד שונים לסחור במינוף של עד פי 200. הבורסה כוללת חשבון הדגמה ללקוחותיה להתאמן במסחר באמצעות נתוני השוק האמיתי ולהכיר את ממשק המשתמש.

בקר ב- StormGain

ממשק המסחר הוא חדשני ומגיע עם כל כלי המסחר הקריפטו ותכונותיו כדי להשיג יתרון בשוק. עם הממשק המודרני, הארנק המאובטח, האימות הדו-גורמי וחוויית המשתמש המצוינת, StormGain היא פלטפורמת סחר קריפטו רצינית. למתחילים יכולים לחוות מסחר בפלטפורמה מודרנית ומלוטשת באמצעות חשבון ההדגמה של StormGain.

אתר שערי סערהאתר שערי סערה

חוויית המסחר בהדגמה היא מעולה להפליא ויש לה את כל התכונות ופונקציות המסחר אם היית סוחר עם חשבון אמיתי. העמוד הראשי מציג את צמדי הצפנה השונים, תרשימי מחירים חיים, יתרות ארנק ומיקומים פתוחים.

צור חשבון חינם עם StormGain וקבל בונוס של 15% בהפקדה הראשונה.

אם תלחץ על מצב ‘מסך מלא’, מוצג חלון התרשים המלא שהוא מאוד מודרני. כאן תוכלו להוסיף אינדיקטורים, לצייר קווי מגמה ודפוסים על ידי לחיצה ימנית על התרשים. כל ניתוח טכני שתחיל על התרשים יישאר כשאתה חוזר לדשבורד.

סחר בשערי סערהסחר בשערי סערה

בסך הכל, הפלטפורמה עמוסה בתכונות מצוינות לסוחרים שרוצים ללמוד בסופו של דבר מסחר בביטקוין עם שוליים. ממשק המשתמש העתידני ותרשימי המסחר הם מהטובים שראינו שיתאימו לסוחרים מתחילים.

5. פרייביט

PrimeBit היא בורסת מסחר בשולי קריפטו בין עמית לעמית המאפשרת למשתמשים לסחור בביטקוין, את’ריום וליטקוין עם מינוף של עד פי 200. מסחר במינוף הוא מאוד מסוכן, ולכן למתחילים הלומדים לסחור בקריפטו צריך להיות ברור לעת עתה.

בקרו ב- Primebit

הפלטפורמה משולבת עם MetaTrader 5 המהווה את היישום המסחרי המועדף על סוחרים מנוסים ומתחילים מזה שנים רבות. אם סחרת בנכסים המסורתיים וברצונך לשער על שווקי הצפנה, אז לראות את תרשימי MT5 יפתיע לטובה..

ראשיתראשית

תרשימי Primebit קלים לשימוש, נוחים ומספקים פונקציות מרובות המתאימות לסוחר המודרני. חלון התרשימות נקי, ערוך ופשוט לשימוש לניתוח טכני ולבדיקת אסטרטגיות קריפטו. חשבון ההדגמה מגיע עם אינדיקטורים טכניים מובנים שניתן להוסיף לתרשים כגון:

 • ממוצעים נעים פשוטים
 • מדד חוזק יחסי
 • איצ’ימוקו
 • להקות בולינגר
 • טווח אמיתי ממוצע
 • ועוד רבים…

6. BitMart

BitMart היא פלטפורמת מסחר פופולרית שצמחה בפופולריות מאז השקתה עם מעל 2 מיליון לקוחות ברחבי העולם. BitMart הרחיבה את היצע המוצרים והשירותים שלה כדי לכלול שירותי סחר עתידי, הימור והלוואות כדי להרוויח תגמולים. משתמשים בבורסה יכולים להתחיל לעבוד עם מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות חשבון תרגול.

בקר ב- BitMart

ממשק המשתמש של BitMart מיועד למתחילים לסחור בשוק הקריפטו עם מראה מעט שונה עבור שווקי החוזים העתידיים, כולל אפשרויות מינוף. התרשימים מסופקים על ידי TradingView, שם סוחרים חדשים לקריפטו יכולים לכסות כמה אינדיקטורים טכניים. לסביבת המסחר המדומה מראה זהה לחשבון מסחר חי כפי שמוצג להלן.

מסחר בסמארט ביט

משתמשים המחליטים לממן חשבון אמיתי עם BitMart יכולים ליהנות מה- מוצרים ושירותי מסחר חדשניים מוצע בפלטפורמה כגון:

 • שוק ספוט עם למעלה מ -90 זוגות קריפטו מול אסימוני BTC, ETH, USDT ו- BMX
 • שוק עתיד לסחור בקריפטו עם מינוף של עד פי 100
 • אפליקציית BitMart לניטור תיק המסחר מכל מקום
 • הלוואות על נכסים דיגיטליים כגון USDC כדי להרוויח ריבית קריפטו עד 6.25% שנתית

7. Nominex

Nominex היא בורסת מטבעות חליפין חדשה הכוללת א ממשק משתמש פשוט ואלגנטי האידיאלי למתחילים או סוחרי ביניים. משתמשים חדשים לא יצטרכו להשלים תהליך אימות KYC כדי להתחיל לסחור ויכולים למשוך כספים עד 3 ביטקוין ליום.

בקר ב- Nominex

Nominex תוכננה להתמקד בסיוע למשתמשים חדשים על ידי הצעת:

 • ממשק קל לשימוש
 • מצבי מסחר בהדגמה
 • אבטחת ארנק אחסון קר
 • עמלות מסחר קרוב לאפס
 • נזילות מעולה ומרווחים נמוכים
 • משאבים שיעזרו לסוחרים חדשים ללמוד את היסודות
 • להרוויח הכנסות נוספות באמצעות תוכניות הפניה.

Nominex.io מציע קורס סחר קריפטו וחינוכי בחינם המורכב מעשרה מודולים שמטרתם לסייע לסוחרים חדשים להכיר את הבורסה ולהגדיל את הביטחון במסחר בשוק. ישנם יותר מ -30 מאמרים עם דוגמאות והסברים מפורטים. כדי לעזור לתמרץ סוחרים חדשים, Nominex מציעה תגמולים עבור השלמת כל שיעור מסחר ו חשבון התחלתי עם אמון של עד 500 דולר ארה”ב.

nominex ללמוד

לאחר סיום קורס ההכשרה, המשתמשים יכולים גם להפעיל את חשבון המסחר בהדגמה בקריפטו, המבוסס על תנאי שוק אמיתיים. למתחילים יכולים ללמוד לסחור בבורסה אמיתית ללא סיכון, להבין מגמות מחירים, לבדוק תיאוריית מסחר ולתרגל במקביל.

Nominex היא אחת מהבורסות היחידות שמציעות טורנירים תחרותיים בחשבון הדגמה עם קרן פרס של 2,700 דולר USDT ו -415 אסימונים של NMX. הפרס למקום הראשון הוא 1,000 דולר USDT בניהול אמון. היתרה מתעדכנת מדי יום ל -10,000 דולר ב- USDT עם תגמולים נדיבים לזכייה בטורניר. משתמשים יכולים לבחור להשתתף בטורנירי מסחר אמיתיים של מטבעות קריפטו עם פרסים ב- USDT.

טורנירי נומינקס

8. ByBit

Bybit היא פלטפורמות נגזרים מובילות כלומר בטוח, אמין, הוגן וידידותי למשתמש לסחר בביטקוין ו altcoins עם מינוף. בבורסה נרשמה צמיחה מתפרצת בשנה האחרונה שכן היא פותרת מספר סוגיות כמו נזילות ירודה, חביון ושירותים לא אמינים..

בקר בביט

מאפיין נהדר של Bybit הוא ממשק המשתמש האלגנטי, המודרני והאינטואיטיבי כפי שמוצג לעיל. התרשימים הם על ידי TradingView אשר ידועים באופן נרחב כאחד מאתרי התרשימים הטובים ביותר למספר סוגים שונים של נכסים.

ממשק מסלולממשק מסלול

כדי לעזור למתחילים להתחיל, ל- Bybit יש מצב הדגמה שבו תוכלו ללמוד לסחור בשווקי הקריפטו על ידי הקמת א testnet. רשת testnet היא ביטקוין חלופי בלוקצ’יין לשמש לבדיקה. זה מאפשר לך לסחור במחירי קריפטו אמיתיים ולא בסביבה מדומה.

רשת בדיקת ביטיםרשת בדיקת ביטים

אם אתה הולך ללמוד מסחר בקריפטו, אתה יכול להתרגל למסחר עם נתוני שוק אמיתי כדי לחוות תנועות מחירים אמיתיות ותנודתיות. החיסרון היחיד באתר המסחר בהדגמה של Bybit הוא תהליך הקמת רשת המבחן Bybit מורכב ודורש סבלנות.

9. BitMEX

BitMEX הוא אחד הגדולים והכי גדולים פלטפורמת מסחר בשוליים בשימוש נרחב על הפלנטה. סוחרים יכולים לקנות ולמכור חוזים עבור מטבעות קריפטוגרפיים (לא המטבעות בפועל עצמם) בשילוב עם שוליים עד פי 100

בקר ב- Bitmex מסחר בביטמקסמסחר בביטמקס

בהתחלה נראה שהממשק מעט מתוארך בהשוואה לבורסות החדשות יותר כמו Bybit. עם זאת, הוא עדיין מספק את כל הפונקציות הבסיסיות כדי ללמוד כיצד לסחור בביטקוין ובאלטקוינים הגדולים. ה ממשק מעט מרתיע בהתחלה עבור סוחרים מתחילים, כך שהבורסה הזו עשויה להתאים יותר למשתמשים עם הבנה בסיסית במסחר, גודל מיקום, ניהול סיכונים ומינוף.

בהתחשב בעובדה שמדובר בשירות מסחר קריפטו פרימיום המציע מסחר בהדגמה באמצעות רשת testnet, BitMEX הופכת את הרשימה שלנו לאחד מאתרי המסחר הטובים ביותר בביטקוין. בדומה ל- Bybit, קשה להגדיר את רשת המבחנים למתחילים.

מדוע עלי לסחור בחשבון הדגמה של ביטקוין?

ישנן מספר פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים המציעות מסחר בהדגמה כדי ללמוד מסחר בקריפטו מבלי לבצע הפקדה. שימוש באתר סחר בהדגמה לפני מימון חשבון אמיתי מציע כמה יתרונות לסוחרים מתחילים כמו:

 • הכירו את פלטפורמת המסחר וממשק המשתמש
 • למד מסחר במטבעות קריפטוגרפיים וניתוח טכני
 • להבין את סוגי ההזמנות השונים ואת הדינמיקה בשוק
 • סביבה מהנה ובטוחה ללא סיכון לאבד כסף
 • בדוק חזרה אסטרטגיית מסחר יום קריפטו

אם תרצה ללמוד כיצד לסחור בקריפטו, השלב הבא הוא למצוא בורסת קריפטו שתומכת בנכסי קריפטו לסחר בנייר כדי להתאמן במצעדים החיים..

שאלות נפוצות

איך אני מתחיל לסחור בביטקוין?

למתחילים כדאי למקד את זמנם ומאמץם ללמוד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד מסחר היא רישום חשבון הדגמה בקריפטו. ישנם מקורות רבים בחינם כדי להבין כיצד פועל שוק הקריפטו וניתוח טכני בסיסי.

בדרך זו אתה יכול לשמר את הביטקוינים שנרכשו לאחרונה תוך כדי למידה של מיומנות חדשה, אם תעשה כהלכה, תועיל לתיק המסחר וההשקעות שלך..

מי צריך לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בכסף מזויף?

פעם ראשונה שמשקיעים וסוחרים מתחילים שיוצרים חשבון בבורסת מסחר צריכים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כסף מזויף באמצעות חשבון הדגמה. שימוש בכסף בפועל מאפשר לסוחר להבין את תכונות הפלטפורמה וללמוד כיצד לסחור בביטקוין ובאלטקוינים אחרים מבלי לאבד הון.

האם חשבונות מסחר בהדגמת ביטקוין הם בחינם?

חילופי קריפטו המציעים א testnet או מסחר בנייר חופשי לשימוש. הסוחר יכול להכיר את ממשק המשתמש לפני ביצוע הפקדה בפועל. ברוב המקרים, אינך צריך לרשום חשבון משתמש אחר ותוכל להשתמש באותם פרטי כניסה.

כיצד לסחור בקריפטו באמצעות קרנות וירטואליות?

סחר בקריפטוגרפיה עם חשבון הדגמה דומה לשימוש בכספים אמיתיים. כדי להתחיל, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

האם לבינאנס יש חשבון מסחר בהדגמה?

Binance אינה מציעה מצב מסחר בהדגמה המאפשר למשתמשים להתנסות בפלטפורמת המסחר מבלי לבצע הפקדה. על המשתמשים להפקיד מטבע פיאט, קריפטו או מטבעות מטבעות כדי לסחור בבורסה.

האם אתה יכול להדגים מסחר באמצעות Coinbase?

Coinbase מיועד למתחילים להתחיל עם מטבעות דיגיטליים, אולם אינו מציע חשבון מסחר בהדגמה או בנייר לתרגול בפלטפורמה. משקיעים חדשים יצטרכו לבצע פיקדון כדי לגשת לכל התכונות בבורסה או להשתמש בפלטפורמה המאפשרת מסחר בהדגמה.

סיכום

עבור סוחרים חדשים המחפשים פלטפורמת מסחר הדגמת ביטקוין קלה לשימוש, ההצעה שלנו היא eToro שהיא ידידותית למתחילים מדהימה. זה מהיר להירשם וממשק המשתמש הוא אינטואיטיבי, כולל סחר חברתי, סוחרי העתקות סוחרים מצליחים ויש לו אפליקציית מסחר סלולרי..

זכרו, כשרק התחלתם לסחור עם קריפטו אמיתי, זה לא קשור להרוויח כסף בהתחלה. חשוב יותר להגדיר אסטרטגיית מסחר עם כללי ניהול סיכונים שהיא חוזרת על עצמה ורווחית.

אם אתה עובר לחשבון ממומן, אל תשכח לקחת רווחים ולהעביר את הקריפטו שלך לארנק חומרה מכובד. בדרך זו, תוכל להמשיך ולגדל את עושר הקריפטו שלך בטווח הארוך. אם המסחר אינו המתאים ביותר עבורך, תוכל גם ללמוד על חשבונות חיסכון קריפטו בריבית גבוהה כדי להרוויח הכנסה נוספת.

עכשיו הגיע הזמן שתגיבו. האם אתה מסכים עם הרשימה שלנו?

אתה עשוי להתעניין גם במאמרים שנבחרו ביד:

 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)

 • סקירה שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • הימנע מחמש הטעויות המסחריות הללו ב- BitMEX כדי להרוויח
 • 8 הבורסות הטובות ביותר בארה”ב
 • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me