8 הבורסות הטובות ביותר לסחר בקריפטו ללא עמלות (עמלת אפס)

מחפש אלטרנטיבה לפלטפורמות המסחר הפופולריות בעולם בתחום מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase, Binance ו- eToro? כיום ישנן חילופי קריפטו בתשלום אפס בתשלום המאפשרים לאנשים לקנות, לסחור ולמכור נכסי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים מבלי לשלם עמלות כלשהן.

עבור משקיעים פעילים זה יכול להיות ההבדל בין סוחר רווחי לאובדן בטווח הארוך. במאמר זה, אנו נשתף את המקומות הטובים ביותר לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ללא עמלות.

הבחירה שלנו

החלפת הטוב ביותר ללא תשלום עבור

סחר נקודתי

phemex בקר באתר


החלפת הטוב ביותר ללא תשלום עבור

Altcoins

KuCoin בקר באתר

החלפת הטוב ביותר ללא תשלום עבור

אפליקציה לנייד

crypto.com בקר באתר

לפני תחילת העבודה, כמה חילופים דורשים ממך להחזיק ארנק חומרה של ביטקוין כגון Ledger Nano X. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של קריפטו..

כיצד לסחור בקריפטו ללא עמלות

כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ללא עמלות או עמלות, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

היכן ניתן לסחור בביטקוין ללא עמלות

להלן רשימה של חילופי קריפטו לסחר ולקניית ביטקוין ללא עמלה:

השוואות ההחלפה הטובות ביותר באפסות: 2021

טבלת השוואה זו מספקת סקירה והשוואה בין הבורסות לסחר בביטקוין & אלטקוינים

ללא עמלה.

אין חילופי מטבעות בתשלום עמלה: ביקורות

לפניכם סיכום הבורסות המובילות ללא תשלום לסחר בביטקוין ובקריפטו. לעומק של כל אתר, לחץ על קישורי סקירת הבורסה למטה.

פמקס

Phemex היא בורסת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים המציעה ספוט, נגזרים ומסחר מדומה והכל בפלטפורמה אחידה אחת. פלטפורמת המסחר מציעה למשתמשי הפרימיום את היכולת לקנות קריפטו עם תשלום עמלות בהחלפה נקודתית עבור נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים כגון ביטקוין, את’ריום, XRP וקישור.

בקר ב- Phemex

הקבוצה הוקמה בשנת 2019 על ידי קבוצה של 8 בכירים לשעבר של מורגן סטנלי, והצוות מתמקד ביצירת פלטפורמה דיגיטלית אמינה והופך לספק שירותי שירותים פיננסיים מובילים בתעשיית הקריפטו. Phemex תומך בסוחרים בכל רחבי העולם כמו ארצות הברית, אוסטרליה ובריטניה.

עמלות אפס של phemex

חילופי Phemex מלאים בתכונות כגון:

 • סחר בהצפנה ללא עמלות בבורסה המסחרית במקום (למשתמשי פרימיום)
 • נגזרים הנסחרים עד מינוף פי 100 עם BTC & הסדר חוזה דולר ארה”ב
 • עמלות מסחר תחרותיות בפלטפורמת המסחר בשוליים
 • סוגי הזמנות מתקדמים לניהול סיכון
 • חשבון הדגמה של מטבעות קריפטוגרפיים למתחילים להתאמן
 • 300,000 עסקאות לשנייה (TPS)
 • אחסון ארנק קר בכדי לשמור על כספי הבורסה
 • אפליקציית מסחר סלולרית מהירה ומגיבה
 • נכסים פיננסיים מסורתיים (בקרוב)

משתמשים שיוצרים חשבון ב- Phemex מקבלים גישה חופשית לחברות הפרימיום למשך 7 ימים. ניתן להאריך את זה ל -30 יום על ידי הפניית חבר לבורסה. לאחר סיום הניסיון, המשתמשים בבורסה יצטרכו לרכוש את חברות פרימיום המתחילה ב- $ 0.19 USD ליום להמשיך לסחור בביטקוין ללא עמלות.

תמחור phemex

אמנם נראה שזה מוסיף לשלם מנוי ללא מסחר בקריפטו בעמלות, אך למשקיעים בהיקף גבוה ולסוחרי יום קריפטו, זהו מחיר קטן מאוד שיש לשלם כדי לקנות, לסחור ולמכור קריפטו ללא תשלום עמלות או עמלות..

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר להפקדות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

Crypto.com

Crypto.com הינה פלטפורמת נכסים דיגיטליים המציעה כמה מוצרים ושירותים מטבעות קריפטוגרפיים. בבורסה נרשמה צמיחה מאסיבית בשנים האחרונות למעלה ממיליון משתמשים בפלטפורמה שלה והיא בורסת קריפטוגרפים נתמכת בארה”ב. Crypto.com היא פלטפורמה פופולרית המציעה אלטרנטיבה חזקה לשירותים פיננסיים מסורתיים, מה שמקל על כולם לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים..

קבל 50 $ בחינם כשאתה מוריד את האפליקציה ושותף CRO לכרטיס ויזה MCO באמצעות קוד ההפניה שלנו 45h3ct59tv. קבל את כרטיס החיוב שלך עכשיו!

הורד אפליקציה ותבע בעלות של 50 $ בחינם

עם רשימת התכונות והשירותים הקריפטו ההולכת וגדלה שלה, אנו מצפים ש- Crypto.com תהיה אחת מחברות הקריפטוגרפיה הטובות ביותר בעולם בשנים הקרובות כדי להתחרות בין Binance ו- Coinbase..

cryptocom

Crypto.com מחדשת ומפתחת ללא הרף שירותי ומוצרי קריפטו חדשים למשתמשים שלה כדי להאיץ את האימוץ של טכנולוגיית בלוקצ’יין ושיפור חווית המשתמש בשימוש במטבעות קריפטוגרפיים. הבורסה מציעה את ההצעות הבאות לזמן מוגבל:

 • עמלת מסחר של 0% ב -90 הימים הראשונים למשתמשים חדשים
 • עד ל הפחתה של 50% בעמלות המסחר על כל העסקאות עבור משתמשים קיימים בבורסה
 • פיקדון בונוס של 2% ריבית על כל ההפקדות שבוצעו על ידי משתמשים חדשים ב -30 הימים הראשונים
 • שלח קריפטו למשתמשי האפליקציה Crypto.com באופן מיידי ללא עמלות
 • קנו ביטקוין עם עמלות כרטיסי אשראי 0%

לחץ כאן להורדת אפליקציית Crypto.com.

תשלום אפס של crypto.com

ספק המטבעות הדיגיטליים מציע חבילת שירותי קריפטו ותכונות בהישג ידכם המאפשרות לכם לקנות, למכור, לסחור, לבזבז, לאחסן, להרוויח ריבית על קריפטו, להלוות במזומן ואפילו לשלם חשבונות באמצעות מטבע קריפטוגרפי. Crypto.com הודיעה גם על השקת עתידית של מסחר בשוליים ונגזרים כדי להתחרות בביביט וב- FTX.

קוקין

Kucoin היא בורסת מטבעות קריפטו שנבנתה במטרה לספק לאנשים ברחבי העולם על ידי מתן פלטפורמה קלה לשימוש למשקיעים להחלפת נכסים דיגיטליים ומטבעות קריפטוגרפיים. KuCoin, שנוסדה בסוף שנת 2017, היא אחת מהבורסות הפופולריות ביותר בעולם המסחר בקריפטו מעל 5 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

קידום: שותפנו עם KuCoin כדי להציע קידום מיוחד של דמי מסחר אפסיים למשך 7 ימים כאשר אתה יוצר חשבון חדש באמצעות הקישור שלנו למטה..

הירשם באמצעות KuCoin קידום kucoin

Kucoin מציעה שירותי ומוצרי קריפטו חדשניים הכוללים בורסה נקודתית, שווקי עתידיות, מסחר בשוליים, תגמולי הימורים, שירות הלוואות כדי להרוויח ריבית על נכסי קריפטו ואפילו אפשרות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי / חיוב.

פלטפורמת המסחר הידועה השיקה לאחרונה ‘Exchange מיידי’ כדי לספק גישה לשער החליפין הקריפטו הטוב ביותר בשוק העולמי. משתמשים יכולים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ו- XRP בדמי מסחר או עמלות אפסיות.

- חילוף מיידי

KuCoin Instant Exchange הוא שירות חילופי קריפטו בלחיצה אחת אשר פותח בשיתוף KuCoin וחברת סחר בתדירות גבוהה בוול סטריט. השילוב באמצעות Exchange Instant מאפשר רכישה מהירה של המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים, עם דמי מסחר אפסיים והמחירים הזמינים הטובים ביותר.

דמי אפס

דיגיטקס

בורסת החוזים העתידיים של Digitex (DFE) היא בורסת עתידיות קריפטו של עמית לעמית בתשלום אפס, המאפשרת למשתמשים לסחור בחוזה חוזה עתידי של ביטקוין עם מינוף של עד פי 100. בורסת המסחר בנויה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין של את’רום כדי לספק בורסת עתידיים קריפטו חדישה עם אגרות מסחר אפסיות.

בקר ב- Digitex

מודל ההחלפה מבוסס על כך שיש למשתמשים יתרה של המטבע המקורי שלה, ה- אסימון DGTX כדי להיות זכאי למסחר באפס עמלה. כל משתמש המבצע עסקאות מגדיל את הביקוש לאסימון DGTX.

חילופי דיגייטקס

הפלטפורמה מסוגלת להציע מסחר בביטקוין בתשלום אפס על ידי מכירת אסימונים של DGTX כדי להרוויח כסף. פירוש הדבר, שתוכלו לסחור בקריפטו בתדירות גבוהה מבלי שתצטרכו לדאוג לעמלות חליפין ולעמלות נוטלים השוחקות את הרווחים שלכם.

בסך הכל היינו מרשימים למדי עם Digitex והכיוון אליו הולכת החליפין. עם זאת, אנו רוצים לראות שיפורים בממשק המשתמש, שנראה מתוארך מבחינת פונקציונליות וחסר סוגי הזמנות סחר מתקדמות. זהו היבט חשוב למסחר שכן כאן יושקע רוב הזמן בניתוח התרשימים.

להגביר

הגבר את Exchange הושק בשנת 2019 בכדי לפתור בעיות בעולם הקריפטו המעכבות את אימוץ הקריפטו הרחב יותר ואת התסכולים הנפוצים שחווים סוחרי הקריפטו.

בקר ב- Amplify

בורסת הצפנה מציעה ללקוחות בכל רחבי העולם (מלבד ארה”ב וקנדה) לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לשלם דמי מסחר. זה אומר שיש אין עמלות נוספות מעל תמחור הצפנה במקום.

להגביר

יתר על כן, אין תנאים מוקדמים להיות זכאים לעמלות אפס מסחר כגון מצב פיננסי, מידת מומחיות מסחר ו / או כמות השקעה ההופכים אותו למתאים לכולם..

ל- Amplify Exchange מעל 14 זוגות קריפטו כגון:

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • אַדְוָה
 • מזומן ביטקוין
 • לומן כוכבי
 • לזנק
 • קרדנו
 • NEO
 • Ethereum Classic
 • אסימון תשומת לב בסיסי
 • ZRX
 • EOS
 • הגבר אסימון נאמנות (AMPX)

ניתן לסחור בכל זוג קריפטו כנגד מטבע פיאט, BTC, ETH והמטבע המקורי של הפלטפורמה, אסימון AMPX עם עמלות אפס ועמלות. כשאתה מתחבר בפעם הראשונה, אתה עלול להיות קצת מופתע מהממשק. זה לא כמו חילופי הצפנה בשוליים אחרים. זה אמנם מאוד פשטני ומתאים למתחילים.

להגביר חילופי דברים

שינוי צורה

שינוי צורה הוא שוק דיגיטלי שהוקם בשנת 2014 על ידי אריק Voorhees המספק שירותי קריפטו למשתמשים בכל רחבי העולם. הבורסה המקוונת מציעה את היכולת החלף במהירות בין נכסים בסביבה חלקה, בטוחה ומאובטחת.

בקר ב- Shapeshift

תוך מספר דקות תוכלו להחליף מיידי ביטקוין לאלטקוין אחר ולהיפך ללא כל טרחה. הצוות העומד מאחורי Shapeshift השיק לאחרונה פלטפורמה חדשה ל- קנו ביטקוין ללא עמלות במאמץ להתחרות בבורסות קריפטוגרפיות אחרות.

שינוי צורה

כדי להיות זכאי לעמלות ללא תשלום, אפס מרווח ואפס דמי מסחר ב- Shapeshift, המשתמשים צריכים להחזיק את הילידים שלהם אסימונים של FOX. כשאתה יוצר חשבון, Shapeshift מפקיד בחשבון 100 אסימונים של FOX בחינם.

הפלטפורמה החדשה של Shapeshift מאפשרת לך:

 • צור ארנק חדש או חבר את ה- KeepKey, ארנק טרזור ​​או פורטיס
 • דמיין את ביצועי הפורטפוליו שלך באמצעות לוח מחוונים רב עוצמה
 • סחר קריפטו באופן מיידי ובחינם עם למעלה מאלף זוגות נכסים על ידי החזקת אסימונים של FOX
 • קנו קריפטו באמצעות חשבון הבנק שלכם
 • שלח, קבל, ו- HODL את הנכסים הדיגיטליים שלך בארנק החומרה שלך

להב

בורסת BLADE מציעה ביטקוין ו Altcoin קריפטו חוזים קבועים שניתן לסחור בהם עד מינוף פי 150. חילופי הדברים הם מגובה ע”י ברמה עולמית ומשקיעים מהימנים כגון Coinbase ו- מלאך SV כדי ליצור פלטפורמת מסחר ייעודית לביטקוין.

בקר ב- BLADE

הבורסה פתחה במסחר אפס והיא אחת מחילופי המטבעות הראשונים של מטבעות קריפטוגרפים שלא הציעה מסחר עמלה בתמידי ביטקוין. זה יגדיל את נוכחותה של BLADE להתחרות בבורסות סחר קריפטו פופולריות אחרות אשר גובות עמלת נוטל על כל עסק.

להב אגרות אפס

יש ללא הגבלות או דרישות זכאות מה שאומר שאתה לא צריך להחזיק אסימון יליד כדי ליהנות מסחר בעמלה אפסית.

קָשׁוּר: סקירת חילופי להבים – ביטקוין, מסחר בקריפטו & עמלות

אם אתה סולם קריפטו או סוחר בתדירות גבוהה, עמלות המסחר האפסיות של BLADE יאפשרו לך לבצע עסקאות ולצאת מהן, תוך שימוש במינוף גבוה כדי להשיג רווחים בתנודות מחיר קלות בעלויות נמוכות (למשל ללא דמי מסחר).

עלינו לציין כי ל- BLADE אין (עדיין) כלי או מדדי מסחר. תכונות אלה חיוניות לסוחרי הצפנה ומצפים שהיא תיכלל בהשקת ה- BLADE Zero.

תרשימי BLADE

לייקה

לייקה הינה בורסה דיגיטלית שוויצרית חדשנית המציעה מסחר במט”ח, קריפטו ואינדקסים. הפלטפורמה תומכת במספר מטבעות פיאט בכדי לספק רמפה קלה לסוחרים מתחילים ומנוסים להיכנס לשוק הקריפטוגרפי שניתן לסחור כנגד זוגות בסיס כמו יורו, GBP, CHF ו- USD..

בקר בלייק

ישנם מספר שירותי החלפת קריפטו לקריפטו, אולם אלה כרוכים בדמי מסחר קטנים. Lykke שונה בכך שהוא מאפשר לסוחרים בפלטפורמה שלה החלף והחלף מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי מבלי לשלם עמלות כלשהן.

lykke

Lykke מספק דרך למשקיעים בקריפטו לגוון את תיק ההשקעות שלהם ולרכוש את אסימון אינדקס LyCI העוקב אחר התנהגות המחירים של נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים. המדד כולל 59% ביטקוין ו- 24 אלטקוינים פופולריים.

הפלטפורמה זמינה באפליקציה למחשבים שולחניים וניידים להורדה, ואפשר להשתמש בה להפקדת כספים ישירות לארנק Lykke. ניתן להמיר מטבע פיאט למטבעות דיגיטליים ולהחליף אותו לאלטקויני בתשלום אפס.

שאלות נפוצות

כיצד אוכל לקבל עמלת ביטקוין בחינם?

הדרך הכי טובה לקנות ביטקוין ללא עמלות מסחר זה להשתמש בפלטפורמת קריפטוגרפיה המציעה עמלות אפס ועמלות בנוסף למחיר השוק הספוט. חילופי דברים כגון שינוי צורה, Kucoin ו- Phemex מאפשרים למשתמשים להפקיד מטבעות קריפטו ומטבעות נייר שניתן להמיר באופן מיידי ללא עמלות או חיובי פריסה. דרכים אחרות להשיג Bitcoins בחינם היא להרוויח אותו באמצעות תוכניות תגמולים, Coinbase להרוויח והשתתפות בתוכניות שותפים.

האם עלי להשתמש בבורסת מסחר מטבעות בתשלום אפס?

דמי המסחר והעמלות אוכלים את הרווחים שלך לאורך זמן מבלי להבין זאת ומשפיעים על עושרך לטווח הארוך, במיוחד אם אתה מבצע עסקאות תכופות. החלפת הצפנה בתשלום אפס יכולה לשמור על אחוז קטן מהרווחים ללא עמלות שמאכלות את ההון שלך בכל עסק.

סיכום

בורסות קריפטו מושלמות לסוחרי יום ולסקלרים לנצל את השוק התנודתי ולנצל תנועות מחירים קטנות לאורך כל היום. עם כניסתן של בורסות למסחר בתשלום אפס, זה ישמש להגדלת התחרות ולחץ על בורסות מסחר קריפטו אחרות להפחית את העמלות שלהן..

אז, האם תעבור לבורסת מסחר בתשלום אפס? באיזו פלטפורמה אתה משתמש כרגע כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים?

קריאות מוצעות נוספות:

 • הבורסות הטובות ביותר לפיאט לקריפטו בעולם
 • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בקריפטו
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • הפלטפורמות הטובות ביותר להדגמת סחר בביטקוין באמצעות קרנות וירטואליות
 • 10 חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me