5 ארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון הביטקוין שלך (בשנת 2021)

הבחירה שלנו

ארנק הביטקוין הטוב ביותר עבור

פּוֹפּוּלָרִיוּת

פִּנקָס בקר באתר

ארנק הביטקוין הטוב ביותר עבור

בִּטָחוֹן


טרזור בקר באתר

ארנק הביטקוין הטוב ביותר עבור

זול

שומר מפתחות בקר באתר

אחסון מטבעות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים בבורסה כמו Coinbase, Binance ו- Bybit מעמיד את הבעלות על הנכס בסיכון רציני. סטטיסטית, חילופי מטבעות דיגיטליים הם המקום הגרוע ביותר לשמור על מטבעות הקריפטו שלך.

במדריך זה אנו נעריך את מיטב ארנקי החומרה של ביטקוין לדעתנו בהתבסס על תכונות משתמש חשובות כגון נוחות שימוש, תאימות, תכונות גיבוי ואבטחה ומטבעות קריפטוגרפיים נתמכים..

מיטב ארנקי החומרה של ביטקוין

הנה רשימת הארנקים הטובים ביותר או ארנקי הביטקוין שלנו:

מהו ארנק ביטקוין / מטבעות קריפטוגרפי?

ארנק ביטקוין או מטבע קריפטוגרפי הוא צעד חשוב להפוך לבעלים של נכסי ביטקוין או קריפטו. ארנק הוא בעצם ה גרסה דיגיטלית של חשבון בנק המאפשר למשתמשים לקבל, לאחסן ולשלוח ביטקוין ומטבעות לאנשים. הוא משמש כנקודת חיבור לרשת הבלוקצ’יין.

ארנקי הביטקוין מאחסנים ומגנים על המפתחות הפרטיים או הקודים הסודיים החיוניים לשליחת וקבלת נכסים דיגיטליים באמצעות המכשיר. ארנק מטבעות קריפטוגרפי אינו מאחסן את המטבעות והאסימונים בפועל, אלא את המפתחות הפרטיים המעניקים גישה אליו.

לסכם, ארנק ביטקוין או קריפטו הוא מכשיר, יישום סלולרי או אתר שמנהל ומגן על המפתחות הפרטיים לנכס.

מדוע להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין?

מכשיר חומרה של ביטקוין או מטבע קריפטוגרפי הוא סוג של מכשיר ש שומר על המפתחות הפרטיים הנדרשים לגישה לגיטימית לנכסים הדיגיטליים המאוחסנים על הארנק. מכשירים אלה הם מכשירים אלקטרוניים ייעודיים בגודל של מקל USB לאבטחת מטבעות קריפטו.

ניתן לחבר ארנקי חומרה באופן מקוון כדי לאפשר העברת ביטקוין ואלטקוינים מחילופי קריפטו ופלטפורמות מסחר. לאחר מכן ניתן להסיר אותו במצב לא מקוון כדי להגן בבטחה על נתוני הקריפטו. זה כמו שיש לך חשבון בנק דיגיטלי בארנק.

שניים מארנקי החומרה הפופולריים והטובים ביותר בביטקוין ובקריפטוגרפים בעולם אותם נסקור במדריך זה הם:

משקיעים וסוחרים רציניים הדורשים רמות אבטחה גבוהות ביותר ומשכנעים צריכים להשתמש בארנק חומרה. פושעי סייבר יכולים למקד את המפתחות הפרטיים המאוחסנים בפלטפורמת מסחר במטבעות חליפין.

באמצעות ארנק חומרה דיגיטלי מספק נעילת אוויר בין מכשירים המחוברים לאינטרנט לנכס המאוחסן. שמירה על בטיחות המפתחות הפרטיים בארנק הצפנה מבטיחה שאין אמצעי להאקר להגיע למטבע הדיגיטלי השמור במכשיר.

אם ארנק ביטקוין נגנב, ברוב המכשירים יש מספר אמצעי אבטחה כגון PIN שמקשה על הגישה המקומית למכשיר. בעלי ביטקוין שרוכשים ארנק חומרה יכולים ליצור קוד גיבוי סודי או ביטוי שחזור. זה חשוב מאוד במהלך הגדרת המכשיר, שכן המשתמשים יכולים לשחזר ולאחזר את המטבעות המאוחסנים אם ביטקוין & ארנק החומרה של קריפטוגרפיה אבד, נגנב או ניזוק.

ביטקוין & השוואה בין ארנק חומרה לקריפטו

קרא את הטבלה למטה להשוואה מהירה של הביטקוין הטוב ביותר & ארנקי קריפטו לחומרה.

ביטקוין & ביקורות ארנק חומרה של קריפטו

הערכנו ובדקנו את ארנקי החומרה הטובים ביותר בשוק. כאשר חברות ויצרנים רבים מפתחים ארנקי חומרה משלהם, חשוב לרכוש את ארנק החומרה הבטוח ביותר מחברה אמינה. ללא התייחסות נוספת, הנה הבחירות המובילות שלנו עבור הארנקים הטובים ביותר של ביטקוין וקריפטו.

ספר חשבונות ננו X

ה- Nano X הוא המוצר האחרון של ספינות הדגלים מבית לדג’ר שיצא בשנת 2019 ומציע אבטחה חדישה אמיתית. זה הפך לארנק החומרה הביטקוין הכי מאובטח וידידותי לנייד בעולם הקריפטו. Ledger היא אחת החברות הגדולות והפופולריות ביותר בארנקי חומרה של מטבעות קריפטו.

Ledger Nano X פורץ טריטוריה חדשה על ידי התמקדות בניידות, במיוחד נגישות ה- Bluetooth והסוללה המובנית.

ספר חשבונות ננו x

לדג’ר ננו X עיצוב אלגנטי וחזק עם תצוגה דיגיטלית גדולה יותר. הכפתורים גדלו בגודלם והקלו על השימוש בהשוואה לדגם הקודם.

הוא כולל קיבולת אחסון מוגדלת של עד 100 מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, את’ריום, אדווה, ביטקוין מזומן, EOS, ליטקוין, קרדאנו ועוד אלטקוינים רבים. ה- Ledger X מקל על העברת מטבעות שונים ממרכזיות שונות למכשיר יחיד.

ספר חשבונות X

מאפיין נהדר של דגם ה- Nano X הוא קישוריות ה- Bluetooth. זה מאפשר ל- Nano X להתחבר גם למכשירי Android ו- Apple (iOS) ומכשירים חכמים אחרים באמצעות אפליקציית Ledger Live. האות האלחוטי מוצפן לגמרי מקצה לקצה כדי להגן מפני כל איומי אבטחה.

מה שמפריד בין ארנק הצפנה הזה הוא כמה קל להגדיר תחילה. כמו בארנקים אחרים, ההתקנה יכולה להיות תהליך מסובך ומייגע עבור אותם אנשים שאינם טכניים. עם זאת, ל- Nano X נקודת מחיר תלולה יותר והיא עשויה שלא להיות אידיאלית עבור משקיעי מטבעות קריפטו ראשונים.

ספר ספרים ננו ס

Ledger Nano S היה ארנק החומרה המוסמך העצמאי הראשון שפותח כדי להגן על מטבעות קריפטוגרפיים. זהו ללא ספק ארנק הקריפטו הפופולרי ביותר בשוק ולפי הדיווחים הוא מכר 1.5 מיליון מכשירים.

מודל Ledger Nano S תומך בלמעלה מ -1000 מטבעות קריפטו כגון:

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • אדווה (XRP)
 • רשת בינאנס (BNB)
 • לזנק
 • קרדנו (ADA)
 • EOS (EOS)
 • USDT
 • טרון
 • מונרו (XMR)
 • כל אסימון ERC 20
 • USDC
 • BAT (אסימון תשומת לב בסיסי)

מודל ספר ספרים S

Ledger Nano S כולל אבטחה חדישה באמצעות שבב אבטחה מאותו הסוג המשמש בדרכונים. זה כמו שיהיה בכיסך קופת פיקדון לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים המועדפים עליך.

המכשיר מעוצב היטב עם צג LED ומעטפת מתכת שגורמת לו להרגיש עמיד יותר בידך. כמו רוב ארנקי החומרה, המכשיר מחובר באמצעות USB וכולל את אפליקציית Ledger Live כדי לקיים אינטראקציה עם המכשיר.

ניתן להשתמש בממשק התוכנה להצגת יתרות חשבונות וביצוע עסקאות. אפליקציית התוכנה אינטואיטיבית, ידידותית למשתמש ומושלמת למתחילים. בסך הכל, Ledger Nano S הוא בחירה מושלמת למתחילים וכולל את כל תכונות האבטחה כדי להגן על נכסי הצפנה שלך במחיר אטרקטיבי..

טרזור ​​ט

Trezor T הוא ארנק חומרה קריפטו מהדור השני מבית Satoshi Labs. מעבדות Satoshi מפתחות ארנקי חומרה של מטבעות קריפטוגרפיים מאז 2011 והן חברה מכובדת ואמינה. זהו אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לאחסון קור עד כה ולעתים קרובות בהשוואה לארנקי לדג’ר.

הארנק של Trezor T עובד עם מספר מטבעות וכמנהל סיסמאות, מכשיר אימות דו-גורמי ותכונות שימושיות אחרות. אחד היתרונות של ה- Trezor T הוא תצוגת מסך המגע הדיגיטלי שמסירה את הצורך בכפתורים פיזיים קטנים.

טרזור ​​ט

כל הפעולות הדורשות הזנת נתונים חסויים נעשות אך ורק על גבי מסך המכשיר. אתה יכול להיות בטוח שאף אחד לא יראה את ה- PIN שלך או את זרעי השחזור שלך.

ה- Trezor Model T פורש את גבולות הטכנולוגיה ומבוסס על עקרון האמון האפס. כלומר, כל חלק במערכת מאובטחת יכול להתפשר בשלב כלשהו. המשמעות היא שאם כל חלק מארנק החומרה שלך נפגע, המטבעות הקריפטוגרפיים שלך יישארו בטוחים לחלוטין.

טרזור ​​אחד

Trezor One הושק באוגוסט 2014 והיה ארנק החומרה הביטקוין הראשון שסיפק אחסון קר מאובטח עם הגמישות להעביר ולבלות בנוחות כמו ארנק חם..

החברה שהקימה את מוצר טרזור, מעבדות סאטושי היא חלוצה בתעשיית הביטקוין. המכשיר כולל אמצעי אבטחה נוספים כגון קודי PIN וביטויי סיסמה ההופכים את ארנק החומרה הזה לבחירה בטוחה להגנה על מטבעות הקריפטו שלך.

ה- Trezor תומך בלמעלה מ- 600 מטבעות קריפטוגרפיים כגון:

 • BTC – ביטקוין
 • ETH / ETC – Ethereum / Ethereum Classic
 • NMC – Namecoin
 • LTC – Litecoin
 • DOGE – Dogecoin
 • ZEC – Zcash
 • DASH – דאש

טרזור ​​אחד

המכשיר מגיע בגורם צורה קטן שמקל על הנשיאה בכיס. הנוחות של Treor One מאפשרת לכם להוציא ביטקוין בקלות בדרכים. כל שעליך לעשות הוא לחבר את Trezor One לכל מחשב וזהו!

המחיר של Trezor One הוא משתלם ופשוט ארנק חומרה טוב מאוד לכל סוגי המשקיעים בקריפטו.

שמור על המפתח

ה KeepKey הארנק שוחרר בשנת 2015 ומאוחר יותר נרכש על ידי Shapeshift. המכשיר מעוצב להפליא אך עם זאת מבנה חזק כולל מסך גדול. המכשיר גדול למדי מה- Ledger Nano X וגם מ- Trezor T.

זה קל לשימוש במכשיר ובמחיר סביר. משתמשי קריפטו המחפשים שילוב של ערך וביטחון בעת ​​ניהול ארנקי הקריפטו שלהם צריכים לשקול את KeepKey.

ארנק שמירה

ארנק ה- Keep Key מציע תכונות אבטחה דומות לארנקי Ledger ו- Trezor אך אינו תומך במספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים.

זהו ארנק אידיאלי אם אתה הבעלים של מספר מטבעות קריפטוגרפיים או שאתה מעוניין לבנות תיק של נכסים דיגיטליים. ל- Keep Key אולי אין מוניטין גדול בהשוואה לדג’ר וטרזור. עם זאת, פשוט וקל לעצב מכשיר במחיר סביר.

ביטקוין אחר & ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים

סוגים שונים של ארנקים המציעים פונקציונליות שונה עם רמת אבטחה, תכונות ומחיר משתנים. הנה סקירה כל סוג של ארנק.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים לשולחן העבודה

ארנקים לשולחן העבודה הם לקוח להורדה בצורה של יישום שולחן עבודה. הממשק מספק חיבור ישירות ל- cryptocurrency שלך. ארנקים שולחניים עלולים להיות פגיעים מהאקרים המשתמשים בתוכנות זדוניות, רושמי מפתח והנדסה חברתית (למשל פישינג) כדי להשיג גישה ולפשר על הארנק בקלות. מומלץ להשתמש בארנקים שולחניים מכובדים כמו סֵפֶר שֵׁמוֹת ו ארנק לומי.

ארנק לומי היא אפליקציה אינטואיטיבית קוד פתוח שמתאימה למשתמשים מתחילים ומתקדמים. לומי הוא ארנק שאינו משמורן, מה שאומר שהארנק אינו מאחסן את המפתחות הפרטיים והביטויים המנומניים של המשתמשים. הארנק תומך באלפי אסימונים ונכסים פופולריים כמו BTC, ETH ואחד מהארנקים הבודדים התומכים באסימוני EOS. ניתן לשלב אסימונים פופולריים של DeFi בארנק לומי. הממשק תוכנן כדי לאפשר למשתמשים להגדיר אפשרויות ניהול ארנק שונות ולבחור בהגדרות הרצויות.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים ניידים

בדומה לארנקים שולחניים, באמצעות ארנק נייד כמו תַפטִיר ו ארנק אמון מגיע עם הסיכונים שלהם שכן המפתחות הפרטיים מאוחסנים במכשיר. אמנם יש להם קלות שימוש וגורם נוחות, אך הטלפונים החכמים יכולים ללכת לאיבוד, לגניבה או להתפשרות. רוב משתמשי הסמארטפונים אינם חושבים על אבטחת הטלפון באותה צורה שהיו עושים במחשב האישי.

ארנקים מקוונים של מטבעות קריפטוגרפיים

נגיש דרך האינטרנט, ארנקים מקוונים כגון בלוקצ’יין אחסן את עסקאות הקריפטו שלך באופן מקוון שמתארחות בשרתים שאינם בשליטתך. למרות שהם עשויים להשתמש בהצפנה, הם חשופים לפריצה.

לכל השיטות האלטרנטיביות (והזולות יותר) לאבטחת ביטקוין קיימים סיכונים ופגיעויות. יש לשמור על כל השקעה ובדרך הטובה ביותר לשמור על ביטקוין שלך באמצעות ארנק חומרה.

ארנקי מטבעות נייר

ככל הנראה צורת האבטחה הנמוכה ביותר, ארנק נייר זה מורכב מאחסון המפתחות הציבוריים והפרטיים על פיסת נייר (או דומה) ואז שמירתו במקום מאובטח כמו כספת המשפחה. שיטה זו לאחסון הביטקוין שלך חשופה מאוד לנזק, ללכת לאיבוד, להיקרע, לדעוך או לזרוק בטעות.

סיכום

בגלל ההיצע המוגבל של ביטקוין, נכסים דיגיטליים ושאר מטבעות קריפטוגרפיים גדלו בפופולריות בשנים האחרונות. המשקיעים מחפשים דרכים בטוחות ומאובטחות לאחסון הביטקוין. אחת השיטות הטובות ביותר לשמור על ביטקוין היא שימוש בארנק חומרה.

בסופו של דבר, כל משקיע אחראי על אבטחת הנכסים הדיגיטליים ומקווה שהמדריך הזה על ארנקי החומרה הטובים ביותר של ביטקוין וקריפטו היה שימושי.

אוהב את הפוסט הזה? אל תשכח לשתף אותו!

אם יש ארנקים אחרים של חומרת קריפטו שאתה רוצה שנסקור, השאיר לנו תגובה.

כמו כן, הנה כמה מאמרים אחרים שנבחרו עבורך לקריאה הבאה:

 • סקירת WazirX: ביטקוין, מסחר & עמלות
 • כיצד לקנות אתריום (ETH) באוסטרליה [למתחילים]
 • ביקורת Plus500: סחר ב- CFDs של Crypto, תכונות & עמלות
 • 4 המקומות הטובים ביותר להרכיב טזו (XTZ) & להרוויח פרסים
 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me