משרות בלוקצ’יין מובילות: כל מה שאתה צריך לדעת עליהם

ברוך הבא למדריך למיטב היום עבודות קריפטו, עבודות בלוקצ’יין וקריירה. אם חשבת אי פעם על קריירה בבלוקצ’יין או שאלת את עצמך לגבי המשרות והקריירה המובילות שאתה צריך להכיר, אז זה המדריך עבורך.!

גַם, אם אתה מעוניין בנושא, היית מרוויח מאוד גם מבדיקת חלק מהקורסים אדישות, edX, אוֹ קורסרה הַצָעָה!

במדריך זה אני הולך לספר לכם על אחד מה- שוקי העבודה הצומחים ביותר בעולם. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא שווה כ -270 מיליארד דולר וזקוק לכל מיני אנשים שונים כדי לתמוך בזה.

אני אגיד לך איזה סוגים של עבודות מטבעות קריפטוגרפיים הם זמין, לאילו יש המשכורות הגבוהות ביותר, ומה העמדות ברמת הכניסה הטובה ביותר הם.

אני אדבר גם על ה שוק משרות קריפטוגרפי בכללי. עד שתסיים לקרוא, תדע אילו תחומי ענף צומחים ואילו כישורים נחוצים ביותר. תוכלו גם לדעת אילו עסקים שוכרים ו איזה סוג עובד הם מחפשים.

משרות בלוקצ'יין: עובדי משרד


זו תקופה מאוד מרגשת עבור עבודות קריפטו. יש מאות הזדמנויות לאנשים כמוך להתערב ביצירת הטכנולוגיה של העתיד. לכן, אם לא חשבתם על קריירה בבלוקצ’יין, אז זה הזמן להתחיל!

נתחיל במבט מהיר כיצד טק הבלוקצ’יין שינה את שוק העבודה.

הגעתו של בלוקצ’יין

בשנת 2009, קודן בשם סאטושי נקאמוטו יצר ביטקוין – המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון בעולם.

קופון ה- Udacity האחרון נמצא:

הביטקוין מאפשר למשתמשים העבר כספים זה לזה ברשת ענקית מכל מקום בעולם. מידע על עסקאות הוא מאוחסן בצורה מאובטחת על אלפי מחשבים שונים.

זה אומר ש משתמשים יכולים לראות כל עסקה שבוצעה אי פעם. זה גם אומר מידע אינו מוסתר בשרתים במשרדי חברות כמו פייסבוק וגוגל, שם ניתן למכור או לגנוב. כמעט בלתי אפשרי לפרוץ ביטקוין.

משרות בלוקצ'יין: פייסבוק, גוגל ואינסטגרם

במילים פשוטות מאוד, בלוקצ’ינים הם א דרך בטוחה לאחסן ולהעביר כמויות אדירות של מידע חשוב. לביטקוין יש פונקציה מאוד פשוטה; לשלוח כספים ממשתמש אחד למשנהו. עם זאת, הפוטנציאל של הטכנולוגיה שנקמוטו יצר הוא בלתי מוגבל, ו עכשיו לאנשים רבים יש משרות בביטקוין.

פיתוח Blockchain עדיין עשוי להיראות מעט מסתורי, אך אם תרצה לדעת יותר על כך, עליך בהחלט לבדוק שיעורים על זה על ידי edX, אדישות, אוֹ קורסרה.

פתק: רוצה לדעת יותר על בלוקצ’יינטים? תראה את ה … שלי מדריך הסבר על Blockchain.

מאז הביטקוין הושקו מאות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים והוקמו אלפי חברות שונות המציעות שירותי בלוקצ’יין.

כסף דיגיטלי היה השימוש המוצלח הראשון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, אבל יש הרבה אחרים עכשיו. כל בלוג, חליפין או מטבע קריפטוגרפי חדש יוצר עבודות בלוקצ’יין חדשות. כל שיפור טכני חדש יוצר מיומנויות חדשות שיש ללמד וללמוד.

Ethereum, Coinbase ו- BlockGeeks אינם המקומות היחידים שיוצרים עבודות בלוקצ’יין. כמעט עשר שנים לאחר המצאת הביטקוין, יש מעט מאוד תעשיות שלא חוקרות או מפתחות שימושים חדשים לטכנולוגיית בלוקצ’יין.

משרות בלוקצ'יין: בלוקצ'יין

בואו נסתכל על מהיכן מגיעות המשרות החדשות בבלוקצ’יין.

מי שוכר?

בשוק העבודה בקריפטו ישנם ארבעה שחקנים עיקריים; חברות סטארט-אפ, מורשות, חברות טכנולוגיה וממשלות. הנה איך כל אחד מהם התערב בבלוקצ’יין ומה הם עושים איתו;

1. סטארט-אפים: אלה העסקים והמוצרים העצמאיים שנוצרו מאז המצאת הביטקוין. AngelList מחזיקה בשיאים של למעלה מ -1,500 סטארט-אפים של קריפטו שגייסו יותר מ 3.7 מיליארד דולר ארה”ב מהצעת מטבע ראשונית (ICO) באמריקה בלבד.

סטארט-אפים מנוהלים על ידי nerds crypto ואנשי עסקים של blockchain שראו עד כמה הטכנולוגיה חשובה והסתבכו מוקדם. הם יוצרים פלטפורמות כמו EOS, מונרו, וקטום כמו גם חילופי דברים כמו ביטרקס, קראקן ובינאנס.

חברות סטארט-אפ יכולות להיות גם כן ספקי ארנקים, אתרי חדשות, בלוגים וכלים חינוכיים שנוצרו לתמיכה בפרויקטים של בלוקצ’יין. רבים מהעבודות שיצרו חברות סטארט-אפ לא היו בתשלום, מלכתחילה, אך כעת החלו לשלם טוב מאוד!

2. מורשות: אלה חברות גדולות כמו בנקים, משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין שקיימים כבר הרבה שנים. הם לקחו הרבה זמן להגיב להתפתחויות הטכנולוגיות של הביטקוין. הֵם ראיתי את זה גדל עם השנים ועכשיו הם מפחדים.

עבודות בלוקיין: הפעלת בנק

אם הם לא עובדים על דרכים להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין, זה יכול להוציא אותם מחוץ לעסקים! לחברות מדור קודם יש הרבה כוח וכסף. המוניטין העולמי שלהם מאפשר להם להעסיק כמעט כל מי שהם רוצים. רובם שוכרים צוותים שלמים של מומחי בלוקצ’יין שיעזרו להם לעמוד בקצב הטכנולוגיה.

3. חברות טק: אלה החברות שהכי הרבה להפסיד אם הטכנולוגיה של בלוקצ’יין תשתלט על העולם. הם חברות כמו מיקרוסופט, אפל, גוגל ופייסבוק. הרבה מההצלחה שלהם ו הכוח מסתמך על השירותים הריכוזיים הם מציעים.

אם הפופולריות של פלטפורמות מבוזרות ממשיכה לגדול, משתמשים כבר לא ירצו להשתמש ברשתות מרכזיות. חברות הטכנולוגיה נאלצות להסתגל, ומהר! פיתוח בלוקצ’יין הפך לעדיפות גבוהה.

הרוב הם השקעה בפרויקטים אשר ישתמשו בטכנולוגיית בלוקצ’יין לטובת עסקיהם. אחד הפרויקטים הגדולים מסוג זה הוא Hyperledger. Hyperledger מכוון לספק לעסקים את הכלים הם צריכים ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין.

4. ממשלות: הפוטנציאל לחיסכון בעלויות של בלוקצ’יין הוא עצום כל כך הרבה ממשלות לאומיות שכרו מומחי קריפטו שייעצו להם. בבריטניה הציע סר מרק וולפורט כי ניתן להשתמש בבלוקצ’יין לניהול תשלומי הלוואת סטודנטים.

אניבאסטוניה משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין על מנת להפוך את סוכנויות הממשלה להוגנות ויעילות יותר. פרויקטים כמו מגורים אלקטרוניים משמשים להפיכתה ל”אומה הדיגיטלית “הראשונה בעולם. ונצואלה הרחיקה לכת עוד יותר ויצרה את מטבע הקריפטוגרפיה שלה בשם פטרו!

משרות בלוקצ'יין: ממשלה

כל המוסדות הללו יוצרים משרות חדשות בבלוקצ’יין מדי יום. אז מהן עבודות מטבעות קריפטוגרפיים ומי ממלא אותן? בוא נגלה!

מי מתקבל לעבודה?

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא מדע חדש והוא משתנה במהירות. סוגים רבים של אנשים נשכרים לביצוע העבודות שהענף החדש הזה מספק. עובד בלוקצ’יין יכול לבוא כמעט מכל רקע מקצועי אך ניתן להפריד אותן לשתי קבוצות עיקריות:

טכנאים: אלו הם אנשי מקצוע טכנולוגיים כמו מפתחי תוכנה ומהנדסים. הם מאומנים מאוד בשפות תכנות כמו ג’אווה, פִּיתוֹן, ו ג++. לחלקם יהיה ניסיון בטכנולוגיית קריפטו אך לרובם לא יהיה.

אפילו לטכנאים, עבודות מטבעות קריפטוגרפיים הן אתגר חדש! מפתחים ומהנדסים יצטרכו להכיר שפות קידוד חדשות כמו המוצקות של Ethereum או פרוטוקול ה- Ripple אם הם רוצים את הקריירה הטובה ביותר בבלוקצ’יין.

עבודות מפתחי Blockchain שונות. הֵם דורשים מהנדסים ומפתחים לבצע משימות רבות אשר בדרך כלל לא היו מבצעים. פרויקטים של Blockchain עשויים לדרוש מהם לחקור, לעצב ולבנות פלטפורמה חדשה כמו גם הצעת רעיונות עסקיים ותוכניות לעתיד.

בעת קריאת הדרישות הללו, ייתכן שתתחיל לחשוב שזה בלתי אפשרי עבורך להיות מועסק בתחום זה מכיוון שחסר לך כישורים אלה. לְמַרְבֶּה הַמַזָל, יש דרך קלה לתקן את זה. לבדוק השיעורים על הנושאים האלה שיכולים לעזור לך בפיתוח blockchain ובקרוב תהיה מוכן להעסקה.

לא טכנאים: Blockchains זקוקים ליותר מסתם תמיכה טכנית. כמו כל עסק, פרויקטים של בלוקצ’יין צריכים רואי חשבון, עורכי דין, יחסי ציבור (יחסי ציבור), משווקים ועוד ועוד. אתר משרות הבלוקצ’יין, רשימת משרות Crypto, מפרסם משרות פנויות ב שיווק, קהילה, עיצוב ואפילו יש רשימות למומחי מם!

דרושים Blockchain: אתר Cryptojobslist

בין אם אתה טכנאי ובין אם לא, קריירה בבלוקצ’יין היא הזדמנות חדשה ומרגשת. לאחר מכן, בואו נסתכל על האזורים שיכולים לראות צמיחה רבה בשנים הקרובות.

אזורי צמיחה

רשתות חסימות מאיימות על דרך העבודה של הרבה תעשיות, אך הן מוצאות תפקידים חדשים לאנשים שהוכשרו בתחומים אלה. להלן כמה מערכות המיומנויות שיהיה צורך בקריפטו בעתיד;

1. מדיה: תעשיית הבלוקצ’יין צריכה להגיע לקהל רחב יותר. יכולנו לראות בלוקצ’יין ייעודי משרדי פרסום, חברות יחסי ציבור וכלי תקשורת בשנים הקרובות. וולוגרים של Youtube כמו Ameer Rosic, Ivan on Tech ו- Crypt0 הם הראשונים מזן חדש של עיתונאי קריפטו.

2. פיתוח DApp: פרויקטים של Blockchain יצליחו רק על ידי בניית יישומים מבוזרים שאנשים רוצים להשתמש בהם. יהיה התמקדות עצומה ב שכירת מעצבי תוכנה שיוכלו לבנות dApps לשוק המוני. פייסבוק מבוזר, כל אחד?משרות בלוקצ'יין: סביבת פיתוח דאפים

3. ציות משפטי: מסביב לעולם, חוקים חדשים נכתבים על אופן השימוש במטבעות קריפטוגרפיים. הטכנולוגיה עצמה יכולה להנחות חוזים משפטיים (בצורה של חוזים חכמים). המשמעות היא שמשרדי עורכי דין יזדקקו למומחי קריפטו ועסקי קריפטו יזדקקו ליועצים משפטיים!

4. לוגיסטיקה: היכולת ל לאחסן ולהעביר כמויות גדולות של מידע יכולה להיות השפעה רבה על אופן הפעולה של רשתות האספקה. זה יכול להיות שינויים גדולים ומשרות חדשות בחקלאות, בתעשייה הכבדה ובסחר בינלאומי.

5. מסחר / מכירות: שוק המניות צמח בצורה מאסיבית בשנות השמונים ועכשיו שוק המטבעות צומח עוד יותר מהר! בורסות מטבעות מטפלות בעשרות מיליוני עסקאות קריפטו מדי יום. הם צריכים: מנהלי נכסים, מתווכי קריפטו, אנליסטים ויועצי ICO.

כפי שאתה יכול לראות, עובד הבלוקצ’יין הממוצע כלל אינו ממוצע!

עכשיו אתה יודע איך נראה שוק משרות הבלוקצ’יין, אילו משרות זמינות ואיפה. לאחר מכן, אני רוצה להסתכל קצת יותר מקרוב היחס בין עבודות בלוקצ’יין זמינות לאנשים שמחפשים אותם.

משרות בלוקצ’יין: היצע וביקוש

משרות בלוקצ'יין: פרסומים לפי שנה

הביקוש למקצוענים בבלוקצ’יין עלה מאוד בשנים האחרונות. בין נובמבר 2015 לאפריל 2018, רישומים למשרות בלוקצ’יין ב- Indeed עלו בשיעור של 63%. LinkedIn מפרטת 2,527 תוצאות חיפוש למשרות מפתחי בלוקצ’יין בארה”ב בלבד.

מתוך אלה שצוינו, 483 מתגוררים בניו יורק, 360 ממוקמים בסן פרנסיסקו ויש 142 משרות פיתוח של בלוקצ’יין פנויות בלוס אנג’לס..

אז הביקוש הוא גבוה אך האם הוא נענה? התשובה הקצרה היא לא. יש רציני מחסור במקצוענים מוסמכים בבלוקצ’יין, במיוחד אלה הממוקדים בצד הטכני יותר של העסק.

מגייסי טק מומחים כמו טופטל רשמו א עלייה של 700% במספר משרות הבלוקצ’יין מתפרסם מאז ינואר 2017. מגייס טכנולוגי אחר, Upwork, דיווח כי הנדסת בלוקצ’יין היא מיומנות הצמיחה המהירה ביותר חיפשו מעסיקים המשתמשים באתר שלו.

עם זאת, Computerworld מעריך שיש כאלה רק כ -250 מפתחי תוכנה בבריטניה אשר “באמת מקבלים” טכנולוגיית בלוקצ’יין. מחסורים דומים ניתן למצוא ברחבי העולם.

נתונים סטטיסטיים אלה מזעזעים כשחושבים כמה שווה הענף! למרבה המזל, מחסור בכוח אדם מיומן גורם לכך הזמן המושלם למתחילים להתחיל לחשוב על קריירה בקריפטו. המשמעות היא גם שמומחים לבלוקצ’יין יכולים למנות את משכורותיהם!

בואו נסתכל על מה ארבעת השחקנים העיקריים שדיברתי עליהם קודם מוכנים לשלם למפתחי בלוקצ’יין.

כמה מרוויח מפתח בלוקצ’יין?

במה יפתח מרוויח מפתח בלוקצ’יין את רמת הניסיון שלהם וגם על המקום בו הם בוחרים לעבוד. הנה מי משלם מה:

 • סטארט-אפים למשוך כמה מכישרונות הבלוקצ’יין הטובים ביותר. הם מציעים הרבה אחריות וחופש. הֵם לא מציעים את השכר הגבוה ביותר אף על פי כן. השכר השנתי הממוצע עבור מפתח בלוקצ’יין ללא ניסיון הוא בסביבות 50,000 דולר.

  עם ניסיון של חמש שנים או יותר, זה יכול ללכת עד לסביבות 70,000 דולר לשנה. יש חברות סטארט-אפ שמציעות לצוות שלהם הון עצמי בחברה, שזה בונוס שלא בדרך כלל נמצא במקומות אחרים.

 • מורשות וחברות טק הַצָעָה המשכורות הטובות ביותר בעסקים. משכורות בכניסה יכולים להיות גבוהים כמו 70,000-80,000 דולר. אחרי חמש שנים בתחום, המשכורות יכולות להגיע לגובה של 100,000-120,000 דולר! וזה די סביר, אני חושב שתסכים!

  לסמנכ”ל אנשים ותרבות של יבמ, מייק שייד, יש אמר שהפער בין משכורות ההפעלה לאלה של חברות מבוססות יותר גדול כל כך מסיבה אחת פשוטה. מפתחי Blockchain לא אוהבים לעבוד בארגונים מרכזיים גדולים. לכן, עסקים מדור קודם וחברות טכנולוגיה צריכים להציע הרבה יותר כסף כדי למשוך את הצוות הנכון.

 • מֶמְשָׁלָה משכורות משתנים ממדינה למדינה אך בדרך כלל משלמים פחות מסטארטאפים או מחברות מבוססות. עבודה למען הממשלה עושה זאת יש את היתרונות שלה.

  פרויקטים ממשלתיים נוטים לערב נתונים ומערכות סודיים ביותר כך שטכנאי הבלוקצ’יין יכולים להעמיד פנים שהם ג’יימס בונד בזמן שהם עובדים!

אז חברות טק גדולות משלמות הכי הרבה, אבל סטארטאפים פופולריים יותר לעבודה. תארו לעצמכם כיצד היו מסתדרים חייו של מארק צוקרברג אם היה לוקח עבודה במיקרוסופט במקום ליצור את הסטארט-אפ שלו!

לפני שאעזוב אותך לשקול את עתידך כסופרסטאר של בלוקצ’יין, בואו נסתכל על הצעדים שעליך לנקוט כדי להגיע לשם.

מפת דרכים לקריירה של Blockchain

באופן אידיאלי, אתה צריך רקע במדעי המחשב ופיתוח תוכנה. אם לא, אז אמליץ לעשות אימונים. האפשרויות שלך הן;

1. תואר ממוקד בלוקצ’יין: כמה מהאוניברסיטאות המובילות בעולם – כולל ברקלי, MIT ופרינסטון – החלו להציע תארים בפיתוח בלוקצ’יין.

2. MOOC: קורסים מקוונים פתוחים מאסיביים (MOOC) זולים ונוחים לגישה. לדוגמה, BitDegree מציע קורסי בלוקצ’יין למתחילים ולסטודנטים מתקדמים יותר. כמו כן, תוכל לבדוק אדישות והקורסים שלהם!משרות בלוקצ'יין: הסבר קורס מקוון פתוח מאסיבי

3. הכשרה בעבודה: אם התמזל מזלכם לעבוד בתחום בו משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין, אז אתם עשוי לעבור הסבה בחינם! 75% ממשרות הבלוקצ’יין ניתנות לעובדים שכבר עובדים בחברת הגיוס.

להלן שלושה טיפים מובילים למציאת הצלחה בקריירת הקריפטו החדשה שלך;

 • התעדכן במגמות בענף: טכנולוגיית Blockchain היא משתנה כל הזמן. לְבַקֵר Reddit ו- GitHub לעדכונים שוטפים על התפתחויות בתעשייה.
 • להיות גמיש: קריירות בלוקצ’יין מגיעות בצורות רבות. אתה צריך להיות מקודד חלק, יזם חלק וסלבריטאי של YouTube. יש הרבה מיומנויות לשלוט, אז היו מוכנים!
 • אהבה קריפטו: אם פרוטוקול הביטקוין לא מעלה חיוך על הפנים שלך, אז עבודות ביטקוין כנראה אינן בשבילך. זו אחת הפריצות הטכנולוגיות הגדולות בהיסטוריה, אז תהנו מזה!

וזה הכל, סיור מתחילים שלם במשרות הקריירה הטובות ביותר כיום. לפני שתבחר איזה מהם מתאים לך ביותר, אשאיר אותך עם כמה מחשבות אחרונות.

מחשבות אחרונות

משרות ביטקוין וקריירות בלוקצ’יין כאן כדי להישאר. אנשים שאפילו לא שמעו על ביטקוין לפני חצי שנה לומדים כיצד הטכנולוגיה שלו תשפיע על מקום העבודה שלהם.

טק בלוקצ’יין יש פוטנציאל לשנות כל ענף בעולם. זה יהפוך לחלק מחיי העבודה שלנו אם נרצה בכך או לא. אם לצטט את מר בוב דילן, “הזמנים שהם משתנים”.

המשרות הטובות ביותר בבלוקצ’יין כיום הן אלה שאנשים יוצרים לעצמם. אם אתה עורך דין, הפוך ליועץ לציות בקריפטו. אם אתה סוכן מניות, הפוך ליועץ ICO. לחלופין, אם אתה עובד בסופרמרקט, הפוך למומחה בשרשרת האספקה! האפשרויות אינסופיות…

עם זאת, יתכן וזה לא יהיה קל אם אין לך ידע מוקדם בתחום. אבל אנחנו כאן כדי לעזור לך. אנו ממליצים לך לבדוק כמה מהקורסים הטובים ביותר בנושא פיתוח בלוקצ’יין כגון הקורס של Udacity אוֹ הקורס של אדקס.

האם אתה שוקל להגיש מועמדות עבודות קריפטו? כבר קיבלת אחת? אם יש לך בכלל להוסיף משהו לנושא זה, אז תיידע אותי!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me